Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bubub: Czyli rozumiem, że sam żyjesz tu za karę?
Ciekawa też ta statystyka z dupy z tymi 90% do których oczywiście sam się nie dopisujesz.

Jesteś jak część Polaków, mocno zawistny i oceniający szczególnie w stronę swojego narodu tłumacząc swoje porażki sytuacją kraju i innych.

Wyjedź za granicę i zdobądź szersze spojrzenie na ludzi i nacje a nie siedź w swoim zaściankowym myśleniu.
  • Odpowiedz
@abuk220: ja też nie ogarniam ludzi którzy nie odpowiadają na dzień dobry. To zwykły grzecznościowy zwrot, niezobowiązujący do niczego. Potem się dziwić że Polacy uchodzą za buraków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nigdy z żadnym sąsiadem nie rozmawiałem, nie znam ich, nie potrzebuję znać.

Na cholerę mam im "dzienńdobrować" jak stary magnetofon z taśmy skoro w dupie mam ich istnienie? ()
  • Odpowiedz
@abuk220: to mi sąsiedzi nie odpowiadają. A na prawdę nic im nie zrobiłem!
:D
A z drugiej strony jak mieszkałem w Montpelliere to było bardzo bardzo nie ładnie minąć kogoś i nie przywitać się, nawet osoby której nie znasz na dworze w parku.
  • Odpowiedz
@abuk220: jak mi ktos tak z zaskoczenia wyjedzie z dzien dobry, to tak mam ze sie spojrze ale ze powinienem odpowiedziec do mnie dociera jakos po 10 sekundach i pozniej jestem smutny bo ktos chcial byc mily a ja wyszedlem na buraka xD
  • Odpowiedz
@m0rgi: o jakich moich porażkach piszesz? XD po prostu trochę już żyję w tym kraju i widzę jak #!$%@? jest to naród. Samo to że sprzedali przyszłość swoich dzieci za 100 dolarów o tym świadczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bubub: Widzę, że dalej kontynuujesz swą tyradę uciśnionego małego polaczka co nic nie osiągnął w życiu i zwala to na świat dookoła.
Miłego życia w takiej bańce.

  • Odpowiedz