Wpis z mikrobloga

@allesisthelal: zawsze czułem się jakoś związany z miejscem urodzenia i wydawało mi się to logiczne że chociaż w tak błahy sposób mogę to pokazać, zawsze w świeta narodowe miałem flage w oknie ale teraz rząd pokazał że nie warto...
@Mete: ale po co to demonstrować jakoś? Wiadomo, że każdy lubi swój dom rodzinny, o ile nie było patologi, ale już z sąsiadem obok nic mnie mnie nie łączy, oprócz wspólnego języka.
@allesisthelal: nie ma przypadków - wszystko ma powód, jedni zostaną (lub wrócą) dla rodziny inni dla spokojnego życia lub ładnych widoków za oknem, które przypominają o dzieciństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) część ludzi zaś (lub przy tym) czuje się patriotami i tyle ¯\_(ツ)_/¯
a jaki jest sens wywieszania tych flag? Przecież to przypadek, że urodziłeś się tu, a nie 500 km na wschód, albo 1000 na zachód.


@allesisthelal: w gruncie rzeczy to, że w ogóle się urodziłaś, to przypadek.

wywieszenie chińskiej flagi (albo najlepiej bandery) z błędnym kolorem czerwieni


@Iskaryota: flagę Polski łatwo kupić, wyprodukowaną w kraju, w dodatku bardzo tanio. Część ludzi odruchowo kupuje gdzie popadnie, ale na głupotę nie poradzisz.

przed