Wpis z mikrobloga

@mymymym666: Problem w tym, że Szumowski był u mazurka nie tylko na początku pandemii. Poza tym takie samo podejście stosował do Niedzielskiego czy Horbana, którzy są tam stosunkowo często. Jest po prostu tendencyjny w stosunku do osoby z którą rozmawia. Odpal sobie rozmowę z Bosakiem, jak mu nie szło i próbował go podpuścić i sprowokować, żeby śmiało mówił, bo nie są już na wizji ;)
@bukem: Ciekawe co znaczy dla wyborcy Trzaskowskiego, Hołowni, albo Lewicy xD Szczególnie Lewicy, polecam zagłębić się troszkę w historię najnowszą. To jest coś w rodzaju przyganiał kocioł garnkowi. W tej bandzie każdy jest siebie warty i ręka rękę myje.
@mymymym666: A ja pisze o tym, że nie ma czym się zachwycać, bo takie pytania mógłby zadawać każdemu kogo tam zaprasza, jednak nie wypada takich pytań zadawać kolegom od winka.
@buchowo: już wtedy było wiadomo o respiratorach i innych wałach. Mazurek mimo wszystko widać że jest bardzo pro PiS. To że pojedzie szeregowemu posłowi to nic nie zmienia. Grubych ryb w ogóle nie rusza lub obchodzi się z nimi łagodnie. Kiedyś go lubiłem ale nie przyglądałem się mu zbyt dokładnie. Teraz widzę że gra zawsze do jednej bramki, a brak argumentów maskuje zwykłym chamstwem.