Wpis z mikrobloga

  • 11
Sesji zdjęciowej ciąg dalszy, uznałam, że ta sztuka zasłużyła na osoby wpis. Otóż jak jesienią zapytacie czy warto zimować to oczywiście, ale tylko jak macie mnóstwo miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta Dorset naga ma rozpiętość korony jakieś 90cm ale chyba jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa ( ͡ ͜ʖ ͡)
#chili #chilihead #papryczki #ogrodnictwo
kinex - Sesji zdjęciowej ciąg dalszy, uznałam, że ta sztuka zasłużyła na osoby wpis. ...

źródło: comment_1620204400UJpybagX1di1Bm439SB5yd.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kinex: W dobrym klimacie rosną jeszcze większe. Niestety bardzo ciężko jest takie duże w donicy 10 litrów utrzymać dłużej niż 2 lata. Mój rekord to prawie 5 lat życia Morugi, ale jest z tym masa roboty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@wujekwichura cytat z mojego poprzedniego wpisu bo też ktoś pytał: szczerze mówiąc sama się zastanawiałam jesienią co z nimi robić ale nie znalazłam żadnych konkretnych informacji. Tak więc stały sobie po prostu na parapecie, zgubiły większość liści i tylko na końcach miały jakieś i ogólnie wyglądały marnie. Wiosną je przycięłam, dałam większe doniczki i efekt widzisz na zdjęciu :) Zerknij na moje wpisy sprzed dwóch miesięcy, krzaki wyglądały co najmniej marnie. Po
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gobi12 raczej nie będę zimować wszystkich kolejny raz, nie mam ma to miejsca. A z jednym czy dwoma krzakami mogę się bawić, eksperymentów nigdy dość ;)
  • Odpowiedz