Wpis z mikrobloga

Wielu pisało/myślało, ze jak dojdzie do X PLN (x - wsparcie) to wejdzie w #cdr
Kolejne wsparcia padały i tu pojawiam sie ja z pytaniem:
- kupiliście lub przy jakiej teraz cenie rozważacie wejscie? :D
Pytam bo tak jak nie miałem CDR od kiedy odbiło od 400zł to tylko kątem oka zerkałem na czerwone swieczuchy i teraz zaczyna mnie kusić ta pozycja a szczególnie jeśli przełamie 150 to pokazuje się szansa zajęcia pozycji przy ~125zł

#gielda #cdprojekt
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82:
Popatrz na wykres polimexu jak wyglądał ile kosztował jak wygrywali kontrakty na budowę autostrad a ile kosztuje teraz.

Dopóki nie będzie jakiś fundamentalnych dobrych wiadomości i nie chcesz się bawić w ruletkę to bym odpuścił.
Popatrz na wykres polimexu


@Sl_w_k_1: nie dramatyzuj. Q1 wysmienite. Ostatnio umowy w Warszawie (drogowy bo Zerań oddala się, ale raczej bez większych stresów), Gdańsku, info o farmach wiatrowych. Odpał był bo szybciej wyszli z długów. Teraz konsolidacja. Opór jest solidny, wsparcie bezpieczne.
@widmo82: Imo po wynikach za 1Q jeszcze poleci, ponieważ spółka pokaże gwałtowny spadek zysków, które mniej więcej tak będą wyglądały przez następne 2 lata. Każdy pozytywny news to news, który pokaże owoce za minimum dwa lata, po za powrotem do PS Store. Osobiście gdybym wisiał na haku na CDR to czekałbym do wyników za 2020, żeby sprzedać na podbitce i czekał na spadki po wynikach za 1Q2021, żeby odkupić w dołku.
@widmo82: z polimexem chodzi o analogie. Dlaczego kurs nie mialby rypnac o 80% od szczytu? Co teraz jest w tej spolce takiego co powoduje, ze mozna liczyc na powrot do chwaly?
Caly czas jest mocno shortowana, ja sobie zadaje pytanie czemu moja analiza zwyklego frajera mialaby byc lepsza od analizy gosci z funduszy siedzacych na krotko.
Poki co trend jest nieublagany.