Wpis z mikrobloga

@uau: chciałbym tak kiedyś mieć możliwość zrobienia testów na tym samym mięsie w różnych temperaturach i czasach. U mnie zazwyczaj trochę krócej ale temp koło 65
@eXe1987: kup kilka steków,
wysuwiduj każdego w innej temp,
wyjmij do zlewu z lodem i do lodówki
potem w dniu prawdy wszystkie ogrzej do temp. pokojowej i przypal/zgrilluj
znajdziesz swoją temperaturę idealną
@eXe1987: ja testuje bo się przymierzam do zakupu wagyu, którego bym nie chciał spierdzielić
z obserwacji im tłuszczu więcej tym lepiej niższa temp i dłużej - tłuszcz się jakoś magicznie wchłania w mięso i jest uber soczyste
@uau: i jesteś zadowolony? Bo to chyba najzwyklejsze z allegro. Długo trzeba przypalać czy szybko idzie :)? No i robisz to na desce, blasze do pieczenia czy jeszcze jakiś inny patent. No i zy gaz jakiś specjalny?
@nuj-ip: no tak średnio bym powiedział, szukam lepszego, to wersja z marketu casto/liroj zdjęcie poglądowe podobny szajs, chciałbym XXL wersje jet wkładu gazowego do zapalniczki marki zippo bo nie do #!$%@? jest, ale nie ma, same plastikowe gunwa, pare przerobiłem nie znalazłem nic takiego co by było idealne

a grzeje na takim ruszcie grillowym z mikrofalówki postawionym nad talerzem i obracam
uau - @nuj-ip: no tak średnio bym powiedział, szukam lepszego, to wersja z marketu ca...

źródło: comment_1620253041j6QMYHTEuWfbSvDsFfmM9n.jpg

Pobierz