Wpis z mikrobloga

@ostrykuc666: nie wiem narazie, nigdy nie bawilem sie dynamicsem, pytanie na ile poprostu doświadczenie z nim mogłoby mi sie dalej przydać, c# jest, coś tam z azure chyba tez, nie wiem, ale może ktoś tutaj przechodził podobną ścieżkę i poleci albo odradzi
@Luk_1mex: dynamics 365 to jest nisza, co ma wady i zalety. Wady - nie ma duzo ofert. Zaleta - w tej niszy jest duzo mniej ludzi niz wynosi zapotrzebowanie. Tylko, ze firm, ktore zatrudniaja dynamicsow jest kilka (na naszym rynku). Co do samego C# - dynamics ma duzo mozliwosci integracji, jest api, sa customowe pluginy do workflowow, tam jest czysty C#. Natomiast napewno bedziesz tez musial sie biedzic w z wyklikiwaniem
@Luk_1mex: jak jest z $ to nie wiem, szczerze mowiac. Z jednej strony niby jest duzy popyt na programistow, ktorych jest malo, z drugiej strony tylko kilka firm do tego zatrudnia, wiec moga byc dogadani ze stawkami. A co do przejscia - jak najbardziej, ale bedziesz sie musial douczac szerzej technologii .netowych i wzorcow projektowych.
@Luk_1mex: Jako ktoś kto pracował trochę z dynamicsem raczej nie polecam jako start do C#. Ogromna ilość kodu to C/AL który raczej przypomina delphi niż cokolwiek nowszego. No chyba że masz gwarancje pisania nowych rzeczy tylko w C#. Poza tym z tego co się kiedyś orientowałem większość ofert to taki konsultant programista. Gadasz z klientem co chce i mu to implementujesz