Wpis z mikrobloga

W ciągu 2 dni dostaliśmy obraz polskich dziewczyn, zarówno maturzystek jak i influencerek.

Pierwsze są w stanie sprzedać swoją godność za maturę- nie przygotować się (a do matury wystarczy kilka miesięcy żeby wynik był niezły, nawet mniej bo w tym roku matury były o obniżonym poziomie trudności) tylko jak pojawiła się okazja to ją wykorzystać. Co już pokazuje że wolą iść na łatwiznę, oddać swoje ciało w zamian za stanowisko, papierek, wykształcenie. To będzie ciekawe pokolenie :)

Natsu pokazuje polskie influencerki. Chciała szybko, sporą kasę. Spodziewałem się holywoodzkiej historii jak to poznała jakiegoś Amira na wycieczce w Niemczech, i on ją do tego zmuszał ale uciekła. Ale nie, była młoda i głupia. Chciała szybki i łatwy hajs który dostała też sprzedając swoją godność. Ja jak byłem młody i głupi w gimnazjum/technikum to w wakacje od poniedziałku do piątku kopałem po 10 godzin rowy, w sobotę od 8 rano pracowałem w restauracji przy weselach, a jak wcześnie wstałem to jeszcze zakładałem drugą koszulę i leciałem kelnerować na jakieś imieniny. I dostawałem za to 10, maks 12 zł za godzinę, bo oczywiście wszystko bez omów. Dzisiaj latam po lekarzach z kręgosłupem, a nie mam nawet 30 lat :) A to wszystko dla PS4 która miała mieć premierę po wakacjach. Więc nikt mi nie powie że miała trudną sytuację czy że potrzebowała kasy- chyba że na koks, bo co innego może zmusić 19-20 latkę do takich działań? Ładna, szczupła, młoda dziewczyna- ładną kasę to by mogła mieć z samych napiwków za stanie na barze, ale to by wymagało 8 godzin dziennie a nie godziny. Bycie hostessą z jej wyglądem też mogło być opłacalne. Ale to by wymagało jakiejś odpowiedzialności, wczesnego wstawania i męczenia się z ludźmi. Całe szczęście udało jej się z tego wyjść i dalej robić łatwy hajs.

A co w tym wszystkim jest najgorsze? Nie że to robiła, zmądrzała, skończyła ok. Wyciek to nie jej wina, może to wziąć na klatę i za jakiś czas zapomnimy (tzn internet nie zapomni, ale nie będzie to na nikim robić wrażenia). Najgorsze jest to że się pojawiają ludzie tacy jak Maja Staśko która ją broni, mówi że to jak najbardziej normalne szukać łatwej kasy na sprzedawaniu siebie. Że Julki już mają wodę z mózgu, i bronią jej zachowania. Bo to dla nich normalne że 19 letnia dziewczyna sprzedaje się. Usprawiedliwiają ją. 12 latki dzisiaj nie rozumiejące do końca co się #!$%@?ło z ich idolką to czytają i dzięki takim sytuacjom słuchają tych co bronią jej. Tych Juleczek i Majeczek co mówią że to normalne, że to wina mężczyzn, że kobiety muszą dzień w dzień przeżywać horror, a to wszystko wina mężczyzn. Normalizujemy prostytucję, normalizujemy wandalizm (w słusznej sprawie przecież, BLM, strajk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) co następne? Normalizujmy morderstwa bo każdy ma prawo żyć w takim świecie na jaki ma ochotę (ale tylko białych mężczyzn, bo są oprawcami kobiet).

Społeczeństwo jest coraz głupsze. Nie potrafimy sami myśleć. Liczy się tylko kasa, i życie jak z instagrama. Jak wybieramy miejsce na wakacje to nie myślimy nad tym czy tam wypoczniemy- tylko czy zdjęcia wyjdą spoko żeby nimi męczyć innych w internecie. Jak kupujemy jakiś produkt to opieramy się na tym kto go reklamuje. Jak słuchamy jakiś mediów to takie wybieramy co popierają naszą stronę polityczną. Jesteśmy pokoleniem gówna, a to co idzie to jeszcze większe gówno. Marzę by to wszystko #!$%@?ęło- social media, internet, telewizja. Żeby w ramach czasu wolnego iść na spacer a nie siedzieć na instagramie, żeby poznawać nowych ludzi żeby podróżować dla siebie, nie dla instagrama. 2 dni wystarczyły by zwątpić w nowe pokolenie, a pamiętajmy że oni idą jak burza, ciekawe tylko kiedy się zderzą z rzeczywistością i to #!$%@??

#natsu #teamx #bekaztwitterowychjulek #afera
  • 41
tak jeszcze teraz myślę że smutne jest to że te same dziewczyny z instagrama itp mówią nam jaki to osiągnęły sukces, u młodych dziewczyn wręcz budują obraz tego czym jest sukces. Dzisiaj nie liczy się stypendium, dobre studia i dzięki nim dobra praca- sukces to obserwujący na insta, to ilość osób które daje lajki dla zdjęcia twojej dupy ale jednocześnie słuchające ciebie jakich kremów używasz na story. Właśnie tacy ludzie mówią nowemu
Pierwsze są w stanie sprzedać swoją godność za maturę- nie przygotować się (a do matury wystarczy kilka miesięcy żeby wynik był niezły, nawet mniej bo w tym roku matury były o obniżonym poziomie trudności) tylko jak pojawiła się okazja to ją wykorzystać. Co już pokazuje że wolą iść na łatwiznę, oddać swoje ciało w zamian za stanowisko, papierek, wykształcenie. To będzie ciekawe pokolenie :)


@michalxd21: wow nie wiedziałam, że tylko kobiety
@michalxd21 widzisz ty zapie*dalales kopiąc rowy po 10 godzin, pewnie w słabych warunkach, wstawałes rano na jakieś kelnerki na wesela, za 10-12h na godzine! Natsu w tym czasie wypinała swój tyłeczek do kamerki i wkładała wibrator do cipki. A twoją miesięczną wypłatę robiła pewnie w 1-2 dni! Do tego nabawiles się problemów ze zdrowiem. Teraz tak szczerze, odkładając bajki o rycerskim honorze, klasie pracującej i zasadach na bok. Kto jest górą, ona
@Slavian4k: odłóżmy temat influencerstwa na bok- od lat kobieta może zacząć się prostytuować. Jednak czy to robi? Pomyśl czy szanowałbyś swoją siostrę/sąsiadkę/znajomą z dzieciństwa która by to robiła i miała markowe ciuchy i zajebistą furę? Mi tutaj chodzi o upadek moralności- o to że bycie prostytutkom i masturbowanie się przed kamerką jest jak najbardziej okej, przy okazji sprowadzając to i łącząc w jakiś dziwny sposób że to przez mężczyzn, bo kobiety
@Slavian4k: @michalxd21: Jest jeszcze jedna rzecz - czas. Poczekamy parę lat i zobaczymy. Na miejsce takich jak ona pewnie już jest kolejka młodszych, ładniejszych, atrakcyjniejszych, bardziej pomysłowych. Obecna widownia dorośnie, a młodsi będą mieli swoje gwiazdeczki. Nikt nie będzie żuł tej samej gumy naście lat, influencerzy to nowe zjawisko, ale dlaczego system nie miałby ich przemielić i wypluć? Można się ratować botoksem i silikonem, ale to tylko na jakąś chwilę.