Wpis z mikrobloga

A więc, młode wilki, posłuchajcie starego wilka... Rok 1999 to był dziwny rok, premierę miał #heroes3 w gry #strategie grało się na prawdziwej planszy, do której żetony rozstawiało się godzinę albo dwie, w gry #rpg grało się z kolegami w wersji planszowej w #magicznymiecz będący dość wierną podróbką #magiaimiecz

Sejwy między komputerami przenosiło się na dyskietkach, do świecenia w nocy zamiast smartfona używało się latarki na płaską baterię 9v jeszcze z czasów komuny a na urodziny można było dostać analogowy mikroskop. No i oczywiście każdy miał joystick, pamiątkę po erze 8bitowców, którym w sumie nie było w co grać na PC.

22 lata temu a minęło jak z bicza trzasnął, pamiętam to wszystko jakby to było wczoraj... To byli czasy. Ja to ten większy.

#retrogaming #polskiedomy #lata90 #nostalgia #feels #gryplanszowe #grykomputerowe
Pobierz pablo397 - A więc, młode wilki, posłuchajcie starego wilka... Rok 1999 to był dziwny ...
źródło: comment_1620414631J70dxL1guE3nLmuN0AjFYI.jpg
  • 38
w tamtych czasach mialem dokladnie taki sam mikrofon. Uzylem go moze pare razy dla zabawy i koniec :D


@carlysdream: ja też pare razy ponagrywałem dla zabawy, ale z czasem odkryłem, że w połączeniu z softem modulującym głos na żywo i modemem do internetu można z kompa dzwonić do koleżanek i rozmawiać przy pomocy glosu jak wiewiórki. Wtedy jeszcze ludzie mieli telefony stacjonarne w domach
@pablo397 fajnie było. Ludzie tak nie narzekali i nie marudzili. Teraz mają za dużo w dupach i nic im się nie podoba jeśli chodzi o gry. To złe, tamto złe, tu graficzka #!$%@?, tam jeszcze coś nie pasuje. Ehhh. Kiedyś to były czasy. Teraz to nie ma już czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@chrusto: Tak, sam w latach 90 grałem w tajwańskiego klona Dune 2. Oczywiście po
@pablo397: Pierwsza gra, która kupiłem w oryginale za swoje pieniądze zbierane przez miesiące jak nie lata. W sumie to nawet po zdjęciu widać jak się W CIUL zmienilo. Inaczej to zapamietalem. Dużo mniej smutno