Wpis z mikrobloga

Chciałem dodać zdalny dostęp do moje home assistant, wszystko przebiegło pomyślnie ale po resecie moj home assistrant nie działa. :) Home asisstant był postawiony na dokerze. Domyślam się że powinienem wyedytować plik configuration.yaml. W notatniku wygląda jakby wgl nie był nigdy edytowany, to samo jak otworzyłem ten plik przez putty. Da rade to jakoś ogarnać?

https://hejdom.pl/blog/22-home-assistant/83-home-assistant-dostep-zdalny-ssl-duckdns-let-s-encrypt.html
#homeassistant #raspberrypi
  • 9
@LazyInitializationException: poczytam o Tym dziaiaj ale genrlanie raczje wzystko bylo ok bo wczesniej jiz troche sb przy tym prpjekcie prscowaldm i malinka byla resetowana wiele razy a pliki konfoguracyjne zachowane. Pozatym gdyby ten plik sie nie nadpisal to nie bylo by problemu z połączeniem z home assistant.
@raFFcio: Ja postawiłem bo chciałem mieć dostęp do raspberiana - kupiłem malinke uzywana i dostałem do niej pad do gier. Chce spróbować kiedys na niej cos włączyć. Drugim powodem był fakt że wcześniej postawiłem system na domoticzu który teraz funkcjonuje (nie wiedziałem że home assistant istnieje i jakie ma możliwości) ( ͡° ͜ʖ ͡°)