Wpis z mikrobloga

Mirasy,, Mirabelki, pomóżcie.. Robię jasną łazienkę i mam straszny dylemat czy brać baterie (zarówno prysznicową jak i umywalkową) czarne czy chrom? Chodzi o markę Omnires. Czarne wydają mi się ładniejsze od chromu jednak słyszałem od jednych znajomychże farba po roku użytkowania się przeciera, szczególnie w miejscu odkładania słuchawki. Dodatkowo wydaje mi się że teraz panuje moda na czarne, a chrom jest ponadczasowy. Z drugiej strony jasna łazienka która ma elementy w chromie nie jest niczym przełamana i wydaje mi się nudna... a może byłby sen baterie prysznicową i umywalkową wziąć w chromie do tego reszta elementów czarne? (obramowanie lustra, grzejnik, przycisk spłuczki) ale nie wiem czy takie pomieszanie styli wyjdzie na dobre. jakie macie zdanie odnośnie czarnych baterii? (szczególnie po dłuższym czasie użytkowania) pomóżcie!! #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem #patodeweloperka #urzadzajzwykopem #lazienka #design
  • 32
@gooway: Mi się bardziej podobają czarne i pasują do każdego wnętrza, nawet ciemnego. Chrom? Meh. Co do przecierania farby, to proponuję kupić nie te najtańsze z castoramy i będzie git. ( ͡° ͜ʖ ͡°)