Wpis z mikrobloga

Dziękuję za pozytywne komenatarze,nie spodziewałem się,że takie będą.Ogólnie to lato masa pięknych kobiet w krótkich ubraniach.PodsumowanieByłem w kilku miejscach,żeby nie było,że jakiś creep ludzi zaczepia.Kamizelkę z czasem zdjałem i byłem w samej koszuli.Więc zagadałem do 10 dziewczyn i do jednej grupki i efekty negatywne 5 dziewczyn mnie olało nie zwróciło na mnie uwagi,3 powiedziały,że się śpieszą/nie mają czasu,1 że ma chłopaka i do 1 się dośiadłem jak na ławce siedziała to od razu wstała i poszła(,).Jak zagadałem do grupki w której były 4 dziewczyny to powiedziały,że mają babski wypad.Czyli w sumie nie dość,że brzydki jestem to mam charakter beznadziejny( ͡° ʖ̯ ͡°).Napisałem,jeszcze do 2 dziewczyn,ale też negatywny odzew screnny podaje.Psychoterapii nie chce mi się próbować bo nie widzę w tym sensu i nie wiem co to da.Mam ochotę się poddać i nie wychodzić z domu bo moje wyjścia się źle kończą. #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill
Pobierz
źródło: comment_16206564885zOTp0klI0itKu0wcAPBtJ.jpg
  • 191
@Dudleuss: ! @Harmideron, @LeCegua, @AnotherBrickInTheWall, @MedrzecInternetu, @KRZYSZTOF_DZONG_UN, @rogalik33, @Ark00, @Arrado, @SzubiDubiDu, @iminwykop, @nekoenjoyer, @fjfjfj, @Dibhala, @77023, @Lucider5, @Candy51, @Los_Pepes, @dem0n_p4vulo,@ snorli12,@kfiateknaparapecie, @Kozzziar,@ trutuspek,@ MBartos, @Gragi, @Alfiarz, @send_nudles, @GoferNothern,@ Matfju, @Droppa,@ JezuszGalileii,@ EminemDiss,@ Sruklilele, @Edi93,@Dudus2709,@ Falentine,@ AlojzyKoniowal, @kilo-bravo, @NicNowego, @nightfaler,
Pobierz
źródło: comment_1620656599NczjnnP9MA8SGh32re6AT2.jpg
@Dudleuss: No to chyba nie jest tak źle, najlepiej zgłoś się do jakiegoś trenera uwodzenia, mi to pomogło na początku. Ale najważniejsze jest ogarnięcie głowy i charakteru