Wpis z mikrobloga

Dziękuję za pozytywne komenatarze,nie spodziewałem się,że takie będą.Ogólnie to lato masa pięknych kobiet w krótkich ubraniach.PodsumowanieByłem w kilku miejscach,żeby nie było,że jakiś creep ludzi zaczepia.Kamizelkę z czasem zdjałem i byłem w samej koszuli.Więc zagadałem do 10 dziewczyn i do jednej grupki i efekty negatywne 5 dziewczyn mnie olało nie zwróciło na mnie uwagi,3 powiedziały,że się śpieszą/nie mają czasu,1 że ma chłopaka i do 1 się dośiadłem jak na ławce siedziała to od razu wstała i poszła(,).Jak zagadałem do grupki w której były 4 dziewczyny to powiedziały,że mają babski wypad.Czyli w sumie nie dość,że brzydki jestem to mam charakter beznadziejny( ͡° ʖ̯ ͡°).Napisałem,jeszcze do 2 dziewczyn,ale też negatywny odzew screnny podaje.Psychoterapii nie chce mi się próbować bo nie widzę w tym sensu i nie wiem co to da.Mam ochotę się poddać i nie wychodzić z domu bo moje wyjścia się źle kończą. #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill
źródło: comment_16206564885zOTp0klI0itKu0wcAPBtJ.jpg
  • 191
@Dudleuss: ja nie umiem zagadywać, ale kiedyś byłem w obcym mieście, szukałem bankomatu i spytałem przechodzącej dziewczyny gdzie go znajdę, nie umiała wytłumaczyć a że szła w tamtym kierunku to powiedziała że mi pokaże. Głupio tak iść w ciszy to była okazja chwilę pogadać, nic nie było na siłę. Takie randomowe podchodzenie i zagadywanie jest moim zdaniem creepy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dudleuss: no właśnie w tym jednym komentarzu pokazujesz dokładnie gdzie jest problem - masz niskie poczucie własnej wartości i to Cię będzie niestety blokować (nie tylko w poznawaniu ludzi, to może Ci sprawiać problem również w innych dziedzinach życia)
Czy to Twoja wina - nie wiem, może tak, może nie
ale nie ma to znaczenia, ważniejsze jest, żebyś spojrzał na siebie z innej perspektywy i dostrzegł to co Ci teraz umyka
@Dudleuss w razie niepowodzeń kolejnych, przypomnij sobie, że kobietami rządzą hormony i czasem laska do której zagadasz za tydzień by zupełnie inaczej zareagowała na rozmowe;) Polecam też iść do biblioteki i możesz poprosić o polecenie jakiś książek np:)
@Dudleuss o wiesz jak możesz też poćwiczyć? Załóż instagrama i obserwuj hasztagi, które Cię szczerze interesują i zagaduj randomowe laski, ktore wrzucają zdjęcia z tymi hasztagami, trochę pocwiczysz rozmowę, na luzie:)
@Dudleuss A jak widzisz jakieś ładne zdjęcie to nie zastanawia Cię gdzie np. było zrobione i że chętnie byś tam pojechał I zobaczył na żywo? Nie lubisz zwierząt? Nie chciałeś nigdy mieć np. owczarka niemieckiego albo węża? O czym masz te książki w domu? Jakieś kryminały? Fantasy? Horrory? To już jakiś punkt zaczepienia:)
@Dudleuss nic na siłę, kobiety wyczuwaja jak rozmowa jest prowadzona na siłę czy sztuczna i się wycofaja, uspokoi się, bez spiny jak będziesz miał okazję zagadać w konkretnym celu to wszystko pójdzie naturalnie. No i pamiętaj żeby mierzyć siły na zamiary. Pozdrawiam
@tuttifruttis: rzadko na zdjęcia patrzę, no lubię zwierzęta ale swoich nie mam i wątpię że będę miał ghdzie trzymać w przyszłości.wstydzę się pisać o tym co czytam
@burzua: trudno mi nabywać wiedzę i umiejętności bo jestem idiotą i mam 2 lewe ręce nawet jak ostatnio do ludzi wyszedłem to mówili mi,że nie umiem nic zrobić
@Dudleuss Ale nie wybiegaj w przyszłość, tylko skup się na teraźniejszości. To już jakiś punkt zaczepienia, że lubisz zwierzęta, jak ktoś prowadzi psa na smyczy, który wygląda na spoko to możesz zagadać i zapytać czy możesz pogłaskać, zapytać o imię, zagaduj też facetów:) Wstyd to nie umieć czytać jako dorosły A nie czytać to co sprawia Ci przyjemność:)
@Dudleuss: Doświadczeni podrywacze uliczni (np. ja) po zaczepieniu 100 dziewczyn na ulicy mają mniej więcej takie wyniki:

Niecałe 10 dziewczyn oleje Cię z miejsca (pozostałe poświęcą Ci choć chwilę uwagi, tzn. zatrzymają się)
Kontakt do siebie zostawi Ci około 25 dziewczyn
Na randkę pójdzie około 5 dziewczyn
Zaciągniesz do łóżka od 0 do 2 dziewczyn
@Dudleuss: nastepnym razem pytaj o coś: cześc dziewczyny, kojarzycie tutaj jakąs fajną miejscówkę/knajpę/cokolwiek, bo mam straszną ochotę na....... jak kojarzy i coś odpowie to zagajasz dalej, tak? byłaś tam? i co tam dobrego dają? polecasz coś? a nie masz ochoty się przejść wybrac itp? zagadanie musi być kontekstowe a nie yyy fajna jestes porobimy coś?
Jeśli mimo tego chcesz poznać dziewczynę w przypadkowej sytuacji, to wybieraj miejsca, które są przeznaczone do poznawania ludzi.


@janeeyrie: To jest akurat najgorsza porada, jakiej można udzielić. Miejsca, które są przeznaczone do poznawania ludzi (np. tinder, kluby. szybkie randki) są zdominowane przez chadów i żaden przegryw ani nawet normik nie ma tam czego szukać. Dlatego moim zdaniem zasada jest: im jesteś mniej atrakcyjny, tym bardziej musisz wybierać miejsca, które NIE SĄ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dudleuss: musisz być bardziej pewny siebie bro. Jak chcesz coś zaproponować to już pisz konkretną datę i godzinę oraz miejsce. Opisz krótko to miejsce.
Pewnie #!$%@? to da ale przynajmniej nie wyjdziesz na aż taką cipę
@Dudleuss w Polsce nie zagaduje się do obcych bez powodu bo to od razu jest minus. Jak chcesz się tak bawić to musisz sobie jakąś historyjkę wymyślić i na jej bazie zagadywać. Np. idziesz alejką w parku i nawijasz do telefonu, jak zbliżasz się do ciekawego celu to zaczynasz głośniej mówić i musi to być coś co przyciąga uwagę. Np. co ty gadasz stary!? Serio ktoś wziął wszystko? To ile to będzie
@Dudleuss: Myślę, że w przypadku 80% mężczyzn tak by się to skończyło, a jak jesteś przegryw to pewnie jeszcze wyglądało to tak:

"Cze- cze- cześć. Robertbardzomiło (#pdk). C- c- co tu-tu robisz? Jak Ci na im-m-mię?".

Nie sądzę aby ta próba była w JAKIMKOLWIEK stopniu wymierną oceną Twojej przydatności do związku i społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam bym się zdziwił jakby taka nieporadna #betamyszkomat do
źródło: comment_1620676505bcGtlhme8QSKWCNV1EA21h.jpg
staram się być dynamiczny


@Dudleuss: Okay, ale jednak trzeba miec taka nature. Troche cwaniaczka, wodzireja, ekstrawertyka. Tryhardowanie widać. Dobra nie oceniam, ale bedzie latwiej na Sympatii.
@blackfriday Bo dziewczyny z koleżankami inaczej się zachowują, często jest tak, że faktycznie chcą spędzić babski wieczór i przeszkadzasz a nawet jeśli któreś wpadłeś w oko to nie chce się wyłamać i zostawić koleżanek.