Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, dzisiaj wyjątkowo pod #ejdlakazdego dam wam info nt. książki, w której mam swój mały kilku stronnicowy wkład oraz przy której całkiem sporo czasu spędziłem w kwestii opisu awarii w Czarnobylu.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany książką w temacie awarii w Czarnobylskiej elektrowni jądrowej oraz w elektrowni Fukushima Daiichi to śmiało mogę polecić: Czarnobyl i Fukushima. Przyczyny, przebieg i konsekwencje.
Tomek wykonał świetną pracę opisując obie awarie w sposób przejrzysty i jasny dla osób, które w ogóle nie są związane zawodowo z energetyką jądrową.
Prócz opisu przebiegu obu awarii, w książce znajdują się również szczegółowe opisy akcji podejmowanych po awariach, do tego całkiem sporo wywiadów, które Tomek przeprowadził, a które nigdy wcześniej nigdzie się nie ukazały.

Jutro o 19:00 będzie spotkanie online z Tomkiem, pod tym linkiem

A podczas spotkania zostaną wylosowane 3 osoby, które zgarną właśnie jego #ksiazki
Książki zostaną wylosowane przez nuclear.pl na FB, gdybyście byli zainteresowani to wystarczy udostępnić np. ten post.
Kupić ją można np. tutaj. Jeszcze jest w promocji.
markedone - Cześć Mireczki, dzisiaj wyjątkowo pod #ejdlakazdego dam wam info nt. ksią...

źródło: comment_1620673933yGqFfjY60nj3renZMugeKc.jpg

Pobierz
  • 2
@markedone: Hej, a jakbym chciał coś z literatury na temat tych incydentów tak mocniej technicznie to co byś polecił (nie jestem stricte w branży ale uważam się za poziom ponad popularnonaukowy)?
Najlepiej w jęz eng/pl, rosyjskiego jeszcze nie panimaju :P