Wpis z mikrobloga

Uzależniłem się od katastrofy w przestworzach. National geografic to w ogóle dobry kanał. Tak jak kiedyś Discovery.

Maja możliwość przewijania programów a taki DC czy TVN nie ma.

Wracam z pracy, ogarne obiad siadam i po kolei oglądam sobie odcinki z dnia bo po 2 czy 3 są każdego dnia świeże z różnych sezonow.

Przy okazji wiele można się nauczyć.

#katastrofywprzestworzach #seriale #nationalgeographic

W sumie chciałem kiedyś być pilotem teraz nawet bardziej ale nawet jakbym miał hajs na kurs to i tak nie spełniam norm z racji na np wadę wzroku. Ale tak to super robota, latasz sobie po swiecie, jesteś ogólnie szanowany, panny na Ciebie lecą, dobrze zarabiasz, zwiedzasz świat, sama obsługa samolotu też przyjemność, tyle że musisz mocno dbać o zdrowie w tym i psychiczne. Odpadają jakieś używki wszelakie, no może pozna fajkami, ale można się przyzwyczaić. No i największy minus to raczej promieniowanie. 60x tyle co na ziemi.
  • 2
@kthxbye: Ja mam w orange neta i tv i po prostu jest opcja wybierania z listy programów cofania sobie, wybrania oglądaj i na pilocie masz przyciski stop play przewijanie w jedną w drugą stronę.

Część progamów można oglądać sobie co leciało, część nie, część np nie można przewijać tylko musisz oglądać z reklamami, ale na national geografic na którym lecą katastrofy można przewijać.