Wpis z mikrobloga

@bartolomis: Nieprawda. Zdarzają się wcześniejsze przypadki.

Średnio zaczyna się w wieku 12-16 lat; medycyna notuje jednak przypadki, w których przejawy pokwitania występowały na początku wieku szkolnego.


Więc strzał w stope( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Trzynaście lat w dzisiejszym prawie to pedofilia. Więc jeśli porwnujesz do współczesnego kk wydarzenia z przed 1300 lat to nic dziwnego że ja przypominam i porównuje wydarzenie z przed
  • Odpowiedz
a nie ma tak dobrze, bo to jest grzech przeciwko Duchowi Świętemu jak zakładasz, że całe życie będziesz żył jak grzesznik, a dopiero przed śmiercią się pojednasz.


@galicjanin:

dokładnie tak


@bartolomis:

Swoja droga mnie zawsze rozwalaja ludzie "lol Bog wybacza, to ja cale zycie porucham, pozdradzam, bede podly, a na starosc sie nawroce tak na wszelki wypadek i cyk, to tak jakbym cale zycie chodzil do Kosciola". Nie, to tak
  • Odpowiedz
@bartolomis: Osobo osób krzywdzących dzieci? Ja tam nie bronie Mahometa za seks z dzieckiem w przeciwieństwie do ciebie osobo broniąca pedofilii bo jak inaczej określić kogoś kto próbuje wmówić że seks z trzynastoletnim dzieckiem jest ok bo wtedy uważali hanza osobę dorosla. Aishe też uważali za osobę dorośli i co ztego. Nadal w dzisiejszych czasach (na które sam się piwolales) to pedofilia.
Edit. A kiedy żyli papieże mający dzieci?
  • Odpowiedz
sześć dni owszem, ale nie napisano, że takich po 24 godziny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@bartolomis: a czy ze Starym Testamentem nie bylo tak ze... no nie powiem ze jest to przenosnia, ale tak:
1. Sa ksiegi historyczne, opisujace co i jak
2. Sa proroctwa mesjanskie, pisane na przestrzeni setek lat i
  • Odpowiedz
@bartolomis: Ale w dzisiejszych czasach już tak, a akoro porwnujesz pedofilie Mahometa do współczesnego kodeksu karnego to jasno wynika że jesteś obrońca pedofili, bo w dzisiejszym kk seks trzydziestolatka z trzynastoletnim dzieckiem jest pedofilia i jest karalny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patykiem_pisane: @bartolomis:
Po co Wy się w ogóle kłócicie o ten wiek i wyższość jednej wiary nad drugą? Może lepiej skupić się nad tym, co jest wspólne? Na przykład temu, jak Jahwe/Allach błogosławił małżeństwa między bratem i siostrą oraz obdarzał je potomstwem, które to czynił prorokami.
  • Odpowiedz