Wpis z mikrobloga

@ItsFine: to ty nie znasz, ale jako niewierzący masz do tego prawo, tylko proszę nie pisz bzdur
@patykiem_pisane: małżeństwo zostało unieważnione (nie skonsumowane prawdopodobnie, Aisha ślub wzięła jak miała 6 lat, konsumowane było trzy lata później), plus była pełnoletnia
@MichalLachim: islam na pewno, co to znaczy "było złe"? Konkrety poproszę
@reynevayen: napisz której bo z kilkoma osobami piszę i nie chcę się pomylić
@bartolomis ahaaa, czyli to jest kara za japko? Perwersyjne dręczenie miliardów istnień, miłosierdzie jak diabli. Czyli wezmę mrówkę, sprawdzę czy zeżre kostkę cukru a potem przez 10 lat będę spryskiwał mrowisko domestosem, podpalał a czasem wrzucę szerszenia. Niech cierpią za grzech pierworodny.
@bartolomis: Podoba mi się jak dalej brniesz uparcie w swojej niewiedzy. Według mnie jesteś doskonałym przykładem katolika, wierzysz w zabobony (szatan odpowiada za zło), nie znasz się na teologi katolickiej i jak ktoś Ci podaje argumenty, nawet z Bilbii, o tym że sie mylisz to mówisz: "Nie masz racji" XD

Ale brak myślenia to chyba warunek konieczny bycia katolikiem. Gdybyś chociaż przez chwilę pomyślał, nawet o tym memie który wrzuciłeś, to
islam na pewno, co to znaczy "było złe"? Konkrety poproszę


@bartolomis: wiesz o tym, że islam do ~XII w. był bardziej cywilizowany niż chrześcijaństwo? Dopiero później zdziczało. Co do konkretów, to nawracanie na siłę, dyskryminowanie innowierców, idiotyczne wojenki religijne (IV krucjata XD), walka z nauką, niszczenie dorobku intelektualnego starożytności, poczucie wyższości...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartolomis: to chyba inna Biblię czytaliśmy. Za wszystko odpowiedzialny jest Bóg. Traktujmy go poważnie, a nie jak Świętego Mikołaja.

ale za choroby, wojny, głód, białaczkę itd. odpowiedzialny jest szatan, a nie Bóg ¯(ツ)