Wpis z mikrobloga

@NatarczyweConfetti
@Yasuo
@LajfIsBjutiful

Ja bym powiedział, że większość to nawet nie jest jakaś sadystyczna, autorytatywna itp. Nie to jest problemem moim zdaniem. Według mnie to najgorsze jest to, że im się nie chce. Nie pamiętają, jak same widziały świat i odczuwały sytuacje będąc w szkole, teraz są w pracy i nie chcą się narobić. Wygodniej jest mieć wywalone, bully uciekł to niech frajer posprząta, whatever, gdzie moja kawa. Nawet nienzauważają, że kogoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Serio ja nie rozumiem jak można zatrudniać do tego zawodu tak niekompetentne osoby. Autorytatywne i pozbawione jakichkolwiek zasad etycznych wobec gówniaków. Zawsze się zdarzy kilka perełek, które potrafią nauczyć jak nikt inny ale większość to dzbany nie nadające się do tego zawodu


@NatarczyweConfetti: to proste, osoby je zatrudniające często są podobne
@LajfIsBjutiful: Mój kolega z klasy w podstawówce miał sytuację podobną jak na tym memie. Jego prześladowcy wyrzucili mu plecak przez okno i dostał za to uwagę, bo nie potrafi pilnować swoich rzeczy. Skoro ja o tym pamiętam, to jemu w ogóle musiało zryć psychę. Szczególnie, że to nie była jednorazowa sytuacja ze znęcaniem się. Niby to tylko mem, ale pokazuje prawdę.