Wpis z mikrobloga

  • 1
@Herubin też nie ma nic wspólnego i nie uważam, że śmierć niewinnego człowieka jest mniej ważna w zależności od płci. Po prostu chodzi mi o to, że ludzi bardziej dotyka informacja o śmierci dzieci i kobiet na wojnie, bo jest dużo mniejsza szansa, że te osoby atakowały ludzi lub zaogniły konflikt. Za to, gdy słyszymy, że umarło iluś mężczyzn, nie mamy pewności czy umarli w walce czy szukając schronu.
  • Odpowiedz
ludzi bardziej dotyka informacja o śmierci dzieci i kobiet na wojnie, bo jest dużo mniejsza szansa, że te osoby atakowały ludzi lub zaogniły konflikt.


@Kaiwo: kobiety wychowywały tych morderców albo nakłaniały do zostania żołnierzem, więc takie coś nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 2
@Kryptonim_Janusz co xdd, a mężczyźni nie wychowywali i nie nakłaniali? To nie mężczyźni zarządzili obowiązkową służbę wojskową? Tak, najbardziej winne są kobiety za to, że miały czelność urodzić synów.
  • Odpowiedz
@Silmarils:

Wykopowe piekło mężczyzn opiera się na mizoginii praktycznie od samego początku

Wolałabym, żebyście mówili o swoich postulatach i w jakich sytuacjach jesteście gorzej traktowani/dyskryminowania


Nie wiem, skąd u ciebie taka retoryka, ale całkowicie się z tobą nie zgadzam. Co i rusz trafiam na wykopie na wpisy i znaleziska z wyszczególnionymi przypadkami dyskryminacji mężczyzn, tutaj znalezisko z wczoraj.
Dlaczego uważasz, że tutejsze "piekło mężczyzn" opiera się na mizoginii? Jesteś w stanie
  • Odpowiedz
@arinkao:

Przecież wiadomo że kobiety i dzieci rozpętują każdą wojnę bo rządzą światem, jeszcze cwane Karyny wysyłają biednych mężczyzn na te bijatyki.


XD
Myślisz, że na wojnach giną ci, co te wojny rozpętują, czy może ci, którzy są przez nich rządzeni?
  • Odpowiedz
lepiej zginąć samemu


@GordonSzamlej: Zwłaszcza na wojnie - w wyniku krwotoku z urwanej kończyny, dusząc się od BŚT, leżąc z jelitami na wierzchu bo kilka metrów od Ciebie wybuchła mina czy też paląc się żywcem, bo w czołg/transporter którym jedziesz trafił pocisk ppanc. No i nie zapominajmy o jeńcach, zwłaszcza w ISIS-owej dziczy - można być też rozjechanym przez czołg, być topionym, mieć poderżnięte gardło - opcji jest wiele. Widziałaś Ty
  • Odpowiedz
Widziałaś Ty kiedykolwiek nagrania jak naprawdę wygląda wojna, że tak #!$%@? jak to mężczyźni mają pod tym kątem lepiej?


@kompek: czytałeś ty cokolwiek o tym co się dzieje z kobietami podczas wojny czy tak #!$%@? jak to kobiety mają lepiej?

Idę na front dostać tym szrapnelem any day niż być jak zwierze zapędzone do klatki na łasce zwyroli.

i gówno mnie obchodzi jaką dalszą rodzinę bedziesz mi wyliczał. W razie konfliktu
  • Odpowiedz
@Silmarils: Nie żebym się czepiał - z tego co widziałem kiedy zawsze lądował wpis o obecnych problemach mężczyzn to za każdym razem pojawiały się komentarzy oskarżające op o szowinizm faszyzm, że jest incelem. Teraz pytanie - gdzie byłaś wtedy kiedy te problemy zawarte we wpisach były w gorących/lub pojawiła się dyskusja w komentarzach?
I fakt często wyskakują ludzie, którzy jawnie obwiniają za wszystko kobiety - ale to znowu, to są ci
  • Odpowiedz