Wpis z mikrobloga

@pjoooter: a ile można czytać postów naturali, którzy wieczory spędzają na zastanawianiu się nad zmianą chwytu żeby wyglądać trochę mniej lub trochę bardziej jak gówno? Nawet oni doszli do wniosku, że szkoda czasu.
Jeszcze jest druga grupa, która zrozumiała że skoro i tak po 5 latach na siłce #!$%@? wyglądają to zaoszczędzą na karnecie i będą robić pompki, bo łatwiej sobie usprawiedliwić #!$%@?ą sylwetkę bo #kalenistyka ( ͡° ͜ʖ
@pjoooter
Sporo osób z którymi można było pogadać o czymś więcej niż to "czy owca wk jest na bombie" przestało się udzielać. Myślę że tak jak większość, zostaje tu dla aktywności kilku osób, z którymi zwykle mam też już kontakt poza wykopem. Dobrze byłoby tchnąć trochę życia w tagi i myślę że jest to do zrobienia, tylko nie wiem czy komuś chce się przebijac przez ten wieczny spam.
@Arkos12:
nie wiem co znaczy dla Ciebie bardzo dobrze wyglądający natural. Większości bardzo dobrze wyglądającym czy bardzo silnym naturalom i tak nikt nie wierzy ¯\_(ツ)_/¯ a Ty rób jak chcesz, ja tylko mówię, że mało wiesz i rozumiesz a limit jest dalej niż Ci się wydaje.