Wpis z mikrobloga

@becvvv: Tak z kostkarką i tak używam często lodu. Polecam gorąco bo na potrzeby własne domowe nie muszę robić lodu wcale. Tylko jak wiem, że znajomi wpadną i do drinków będzie potrzebne więcej to dorabiam.
  • Odpowiedz
@MG78 ale jakiej wołowiny użyć? :D kiedyś pracowałem w wakacje w rzeźni wołowiny i od tamtej pory miałem wstręt do krówek ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakie konkretnie mięso kupić?
  • Odpowiedz
@MG78

Ogólnie to chętnie już podzieliłbym się z Wami tym odcinkiem ale wiążą mnie terminy w związku z emisjami w telewizji o których Wam kiedyś wspominałem i właśnie dopiero za ok 1,5 tygodnia będę mógł ten odcinek opublikować :D


NIE INTERESUJE MNIE TO! DAWAJ MI TEN PYSZNY PLACEK! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: niedawno robiłam Twoje curry wursty, jakie to było fajne i proste danie () (pierwszy przepis z którego skorzystałam, chociaż obserwuje od dawna, ale na pewno nie ostatni)
  • Odpowiedz
@MG78: jakiś protip jak łatwo uformować z kulki placek? Myślałem, że to kwestia słabego wyrobienia ale ostatnio kręciłem robotem planetarnym i też było ciężko :-(

poprzedni przepis był bardzo dobry, więc tym bardziej nie mogę się doczekać
  • Odpowiedz