Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem pijących piwo 0,0 po co wam to? Przecież jak nie możecie się napić normalnego piwa jak człowiek to napijcie się wody gazowanej albo jakiegoś napoju czy soku itp. a nie na siłę kupować piwo 0,0 które do tego jest drogie... Jaki to ma sens piwo bez normalnego %? Ktoś racjonalnie wytłumaczy bez hejtu?
#pijzwykopem #alkohol #piwo #alkoholizm #pytanie
Pobierz snorli12 - Nigdy nie zrozumiem pijących piwo 0,0 po co wam to? Przecież jak nie możec...
źródło: comment_16210096460Q6GIA48S7rVgZNNmGwUkj.jpg
  • 54
@snorli12: Też na początku byłam zdziwiona fenomenem, ale jak zaszłam w ciążę to również zaczęłam używać substytutów. Oranżada w butelce z korkiem od szampana czy sok winogronowy zamiast wina mogą się schować przy piwie zero. Dla mnie jest smaczne, nawet lepsze niż alkoholowe, butelka nie wyróżnia mnie jakoś specjalnie z grona spożywających i nie mam kaca
@snorli12: piwo z małą ilością alkoholu albo prawie bezalkoholowe to było właśnie pierwotne piwo które wytwarzano jakieś 10 tysięcy lat p.n.e. Piwo bezalkoholowe tylko takie prawdziwe z słodów i chmielów bez dodatku soków jest jednym z najzdrowszych i najbardziej odżywczych napojów na tym łez padole. Poza tym dobrze smakuje i dobrze gasi pragnienie.
Jeżeli pijesz piwo tylko dla alkoholu to nie lepiej sobie jakąś małpkę walnąć czy wódeczkę ?
Pytanie czy ty dasz sobie wytłumaczyć bez hejtu. Zobaczymy. Lubię smak piwa. Nie lubię po nim bani. Czy mam zrezygnować z jego smaku ? Nie. Wybieram bezalkoholowe. Co więcej. Bez alkoholowe@mi smakuje bardziej. Czy jesteś w stanie to zrozumieć, ze ludzie maja różne gusta a wypowiedz o tym, ze piwo jest drogie bawi? Drogie to jest coca cola z Madagaskaru :)