Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
#rower #wykoptribanclub

Dobra, ostatecznie wleciały szerokie opony pod teren. Z fabrycznych opon szosowych, poprzez przejściowe Schwalbe Land Cruiser po obecny agresywny bieżnik i 3,5 Bara w kołach.

I chyba po roku eksperymentów doszła do mnie oczywista prawda, że ciągnie mnie w teren i w dupie mam wąchanie spalin i jazdę po dziurawych drogach z 7 atmosferami xDD

Tylko #gravel
Zuchwaly_Pstronk - #rower #wykoptribanclub 

Dobra, ostatecznie wleciały szerokie opo...

źródło: comment_1621021461B2e9Met6Hjml7DR6hQJRvH.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: majster, podrzucisz nazwe opon? bo ostatnimi czasy dochodzę do takich samych wniosków ;) za dużo kretynów jeździ na drogach (po obu stronach barykady), a mnie strasznie ciągnie, żeby polatać po leśnych i polnych drogach, a na 25c i ponad 7 barach to nie najlepszy pomysł ;P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noelus: dziś miałem pisać, wybacz zwłokę. Kupiłem czeskie oponki Gripper Mitas 42-622, około 60zl za jedną. Bardzo fajnie się sprawują. Ale powiem Ci że nie robiłem wielkiego researchu, wróciłem z trasy szosowej, miałem dość jazdy między autami, wsiadłem w samochód i kupiłem pierwsze polecane w moim sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: taki właśnie jest plan ;) Prawde mówiąc zacząłem sie ostatnio interesować szlakami/trasami rowerowymi w mojej okolicy i większość z nich (która nie biegnie ulicami miasta) jest właśnie szutrowa, żwirowa, przez las (a że mieszkam w samym centrum, to raczej zależy mi na odpoczynku od miasta).
Ostatnio podczas przejażdżki wybrałem trasę - który jak się później okazało - miała parę km przejazdu przez las, po wysypanej żwirem drodze pożarowej (kamienie trochę
  • Odpowiedz