Wpis z mikrobloga

@PeriodFromVaginax9: Powinny istnieć "Dni Afirmacji", gdzie wszyscy, łącznie z TV gadają o znanej zdolnej osobie, jakby umarł. - czyli wszędzie jego piosenki, ciągle filmy z nim, odtwarzane na okrągło ostatnie wywiady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xdrcftvgy: z nas dwojga to ty jestes specjalista najman, hopkins dawno najlepsze role ma za soba i ostatnie czym blysnal to father i mam nadzieje ze za to zostanei zapamietany. a z innych super hitow bo nawet nie sprawdziles pajacu - thor czyli komiksowa papka, transofmers (rotfl), collide - przecietniak 5/10 na imdb misconduct - 5/10, blackway - 5/10 - noe (padaka straszna, jak dla mnie 2/10 - na imdb 5/10
@no360scope: ale ja sie nie #!$%@?, przeczytales co nsapisalem w ogole? ze w ciagu x ostatnich lat jego filmy w wiekszosci to mega przecietniaki i tak jest - odpal sobie imdb, sprawdz z ostatnich 10 lat - wiekszosc 5/10 szajsy do zapomnienia totalnie dokladnie tak jak wymienilem - sprawdzales? no watpie, pewnie nawet nie kojarzysz filmow w ktorych gral. zasluzony jest glownie za stare rzeczy, ale nie da sie ukryc ze