Wpis z mikrobloga

@moj_wykopowy_login: ta, a potem plaku plaku lekarze wyjezdzaja, nie ma kto leczyc, zapasc sluzby zdrowia :'( hipokryzja na sto kilometrów, non stop slysze #!$%@? ludzi ze sluzba zdrowia jest #!$%@?, ale kiedy chce sie ja dofinansowac to nagle #!$%@? źle. To nie jest kasa do #!$%@? przez karakana, to jest kasa na ratowanie zycia i z tego się cieszę.

( O ile oczywiscie PiS ze swoimi "metodami" prowadzenia panstwa czegos znowu
@moj_wykopowy_login: Wiem ze sa na b2b, tak samo jak programisci.

Nie wyjadą - a raczej, nie wyjadą dla tysiąca zł miesiecznie, bo nikt przy zdrowych zmyslach zarabiając taką kase nie zostawia dla tysiąca złotych miesięcznie za sobą całej rodziny, znajomych i życia w swoim kraju. Jak juz, to wyjadą z racji wszechpogardy dla ludzi wykształconych w tym kraju, a nie z powodów finansowych.
@alex-fortune: sorry dla 30k już to jest 2.5k więcej każdy będzie kombinować tak żeby to obejść i przez to koniec końców trafi mniej do budżetu dobrym zabiegiem jest coś podnieść o 500zl np wtedy ludziom by się nie chciało kombinować ale jak coś jest progresywnie liczone to każdy będzie chciał to obejść. Średnio wystawiam faktur na 25k netto mam tez miesiące gdzie wystawiam faktury na 50k rocznie stracę z 30-40k przy
@moj_wykopowy_login: oczywiście, że to rozumieją, ale jaki maja wybór? Pojechać na Zachód płacić jeszcze wyższe podatki? ;)

@laminio: Jak uważasz, mi jest na to szkoda czasu i nerwów ( btw wruzcenie podwójnie faktur w jednym miesiacu i szumnie nazwanie tego fakturami za 50k nie robi na nikim wrażenia ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alex-fortune: co masz na myśli mówiąc o podwójnym wrzucaniu faktur XD ? Normalnie współpracuje z jedna firma gdzie mam prace full time a reszta to dodatkowe zlecenia z 2 innych firm jak mam ochotę coś podłubać dodatkowo i oni coś maja do zrobienia.

Nerwy to mam jak mam płacić za nic i jak najbadziej jak pomyśle ze miałbym jescze dodatkowo w takim miesiącu zapłacić 4k składki zdrowotnej to boli mnie dupa