Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 35
208 571 + 18 + 16 + 30 + 13 = 208 648

Po romansie z 23, następnie długim związku z 25, nasłał czas w moim życiu na 28 XD
Tak wjechały „szerokie” opony 28mm od Conti które skradły moje serce po kilku już zaledwie kilometrach.
Pierwszy raz pojechałem na minimalnym ciśnieniu, drugi na maksymalnym. Zostanę przy minimalny z lekkim naddatkiem.
W piątek pojechałem z różowym do Sobótki. Celem były Single na Raduni, ale wyszło ze pojechaliśmy w stronę szczytu Ślęży. Ogólnie ostatni raz słucham różowego, bo wyszło ze wprowadzałem najpierw swój a potem jej rower szlakiem o dźwięczne nazwie „Syjamski Kazirodca”. 1 km długości 221m w pionie a to wszystko okraszone kamieniami, miejscami bagnem, korzeniami krzakami itp. XD

Dzisiaj szybka trasa na myjnie żeby umyć rowery. Protip jak nałożysz na rower szczególnie #mtb dobry wosk/powłokę i dresing na opony to mycie go po takich eskapadach nawet z zaschniętym błotem, sprowadza się jedynie do opłukania go za 2 zł na myjni, polecam każdemu ten styl życia.

#rowerowyrownik #wmoimsercutylkobtwin #szosa #mtb

Skrypt | Statystyki
kolkohyt - 208 571 + 18 + 16 + 30 + 13 = 208 648

Po romansie z 23, następnie długim ...

źródło: comment_16211079442BCcRZpCaND5LclmBKRv5j.jpg

Pobierz
  • 4
@Miks232: Czasami na całe opony łącznie z bieżnikiem tez. Podobno nie można, szczególnie w samochodach dawać na bieznik, ale w testowałem już w dwóch mtb i jestem w jednym kawałku. Z bieżnika co styka się z podłożem i tak w miarę szybko się wytrze, a to co pozostanie pomiędzy właśnie robi robotę, o której podałem. Często gęsto obserwuje ze moje opony Względem moich kompanów są o wiele czystsze w trakcie samej