Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cyfron_v2: Jakie przegraliśmy? P0laczki to barany które chcą być trzymane za mordę. Tu nie ma przegranej bo p0lactwo nawet nie walczy o swoją wolność. Ostatnio to część młodych próbowała w sprawie aborcji, tylko dlatego, że póki co mają mentalność bardziej globalną niż Polską, ale to kwestia czasu.
policja zgarnia losowego człowieka za to że ma transparent atakujący partie. Tak żeby uświadomić sobie w jakim miejscu jesteśmy


A gdyby przez chwilę wyjść z oblężonej twierdzy i skupić się na faktach:

1. Gość z transparentem został z jakichś względów (nie wiesz jakich, ja nie wiem jakich) poproszony o podanie personaliów.

2. Gość odmawia, bo podobnie jak słynna babcia, liczy na odrobinę sławy w internetach.

3. Policja zgodnie z obowiązującym od dekad
gość stoi z transparentem w atakujacym jedyna słuszna partie, doskonale wiesz i wszyscy też wiedzą z jakiego powodu został poproszony o podanie personaliów, więc nie graj głupiego. W związku z tym podstaw do wylegitymowania nie ma, to dlaczego ciągną go do suki?

To państwo jest skończone


a potem te same nicki płaczą z powodu poziomu Wiadomości. Jesteście drugą stroną tego samego medalu.

Idę o zakład, że było dokładnie według tego samego schematu,
1. Gość z transparentem został z jakichś względów (nie wiesz jakich, ja nie wiem jakich) poproszony o podanie personaliów.


@kryptonim_putas: Nie z jakichś powodów tylko bez powodu. To że wyraża swoją opinię nie jest uzasadnieniem do legitymowania go, a policja nie ma prawa legitymować bez uzasadnienia:

Sąd Okręgowy w Szczecinie orzekł 4 marca, że policja nie może bez uzasadnionej przyczyny legitymować obywateli biorących udział w zgromadzeniach.


https://www.rp.pl/Bezpieczenstwo/303099985-Prawo-po-stronie-protestujacych-Sad-o-legitymowaniu-obywateli-przez-policje.html

2. Gość odmawia, bo
nie z jakichś powodów tylko bez powodu. To że wyraża swoją opinię nie jest uzasadnieniem do legitymowania go, a policja nie ma prawa legitymować bez uzasadnienia:


Mówiąc, iż wiesz, że nie było uzasadnionego powodu do legitymowania, zwyczajnie piszesz nieprawdę. Jest słowo przeciwko słowu.

Odmawia prawdopodobnie dlatego, że nie podali mu żadnego powodu.


Prawdopodobnie. Nie wiesz tego. That's the point. Równie dobrze mogę twierdzić, że prawdopodobnie podali mu jakiś powód. Nie robię tego,