Wpis z mikrobloga

Sto milionów euro. Mam dwa pytania:

1. Gdzie ich chwalę? Pokaż palcem. Ja po prostu brzydzę się tą waszą kolektywną głupotą.

2. Nawet gdybym ich chwalił... na logikę... nie sądzisz, że w kraju, w którym pewna opcja polityczna zdobyła ilość głosów niezbędną do samodzielnych rządów, nie znajdzie się JEDEN, który nie będzie o nich pisał dobrze za darmo?

Jesteś do bólu przewidywalny. Nie możesz wygrać na argumenty więc próbujesz pozbyć się dysonansu,
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: wystarczy przeglądnąć twój profil i już wszystko wiadomo. Założenie konta i pisanie takich komentarzy jak twoje już się samo robi podejrzane. No i ostatnio zauważyłem, że trochę zmieniliście taktykę bo zamiast pisać o POstkomunistach, Tusku jako podnóżku makreli robicie z siebie mądrych xD
  • Odpowiedz
wystarczy przeglądnąć twój profil i już wszystko wiadomo. Założenie konta i pisanie takich komentarzy jak twoje już się samo robi podejrzane.


Owszem, może wydawać się podejrzane, ale tylko jak ktoś ma między uszami sieczkarnię. Nie mam jak udowodnić, że nie jestem wielbłądem. Poza tym, argument użyty przez trolla z farmy trolli ma taką samą wartość jak ten sam przedstawiony przez dziewicę w świetle księżyca. Liczą się idee, nie ludzie, naucz się tego.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: Szanowny Panie,nazywajmy rzeczy po imieniu,nowomowę polityków słyszeliśmy wiele razy ostatnim razem u obajtka.Mam tą możliwość że tak właśnie będę nazywał "#!$%@?łych"funkcjonariuszy policji.
  • Odpowiedz