Wpis z mikrobloga

646. Zwiększenie nieprzyzwojtej polszczyzny.

Fapać, ślikać, terebąkać.

Dziś przedstawię Państwu nowe słowa w języku polskim, które moim zdaniem powinny zagościć w słowniku. Opisują one i, mam nadzieję, zastąpią w użyciu tak niezręczny i okropnie brzmiący angielski termin "handjob", lub medycznie szczere wyrażenie, ale nie polepsze od tego "masturbacja". Co więcej, nowe słowa poszerzą użycie i sprawią, że stanie się ono bardziej zniuansowane.

Fapać. Łatwo się domyślić, że to słowo jest odpowiedzialne za określenie nadużywania przez młodych mężczyzn ich genitaliów.

Ślikać. Skoro istnieje termin dla chłopców, powinien istnieć również termin opisujący ten sam proces poświęcania czasu na stymulację zewnętrznych narządów płciowych u dziewcząt.

Jak można zauważyć, słowa te mają szerokie możliwości tworzenia wyrazów pokrewnych. Pofapać, odślikać się. Co więcej, te określenia są seksistowskie! Jak można zauważyć, Fappowicz, młody mężczyzna uprawiający sporadycznie masturbację, brzmi solidnie, jest szanowanym członkiem społeczeństwa. Natomiast odpowiednik dla dziewcząt - Ślikucha, brzmi wyjątkowo pogardliwie i zawiera w sobie wszystkie złe skojarzenia, jakie możemy sobie wyobrazić na temat seksualności kobiet.

Co się dzieje z tym - Terebąkać. To dosłownie robić handjob, czyli manualnie stymulować przedstawiciela płci przeciwnej, a raczej jego/jej genitalia.

Przykłady użycia:
1)
- Ojcze, co mogę zrobić, aby sprawić kobiecie przyjemność.
- Po prostu terebąkaj łechtaczkę, synu.
2)
- Mamo, pójdę z Krzyśkiem do teatru.
- Lepiej nie idź z nim dalej niż terebąkanie, córko. Ten Fappowicz już ucieszy się, że będzie miał jakąś zmianę dłoni dla ptaszka.
- Matko, fuuuu, teraz nie będę mogła nawet wziąć go za rękę.

Należy pamiętać, że czasownik ten odmienia się inaczej w formie męskiej i żeńskiej.
Ja terebąkam jej, dla chłopca, ale już - Ja terebąkaję mu, dla dziewczyn.
Dlaczego? Bo lubimy takie rzeczy w języku polskim, a matura nie uczy się sama w jedną noc.

Używajcie z przyjemnością.

#przegryw #filologia #jezykpolski #nofapchallenge
mobutu2 - 646. Zwiększenie nieprzyzwojtej polszczyzny.

Fapać, ślikać, terebąkać.
...

źródło: comment_1621268869dfSP9kXHW2wmFhAVAovAfm.jpg

Pobierz
  • 3