Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że w sumie z wiekiem poszczególne lokalizacje stają się dla was niedostępne?
- boisko, na którym biegało się całe dzieciństwo już nie istnieje i jest tam tylko zamknięta hala sportowa
- kończysz liceum i już nigdy więcej nie przejdziesz się po korytarzach gdzie znałeś każdy zaułek
- urywa ci się kontakt z kumplami i nigdy nie wbijesz do nich na chatę
- umierają dziadkowe i nigdy więcej nie zobaczych ich chaty bo w spadku przejmuje ją jakiśtam wujek

#przemysleniazdupy
  • 18
  • Odpowiedz
- boisko, na którym biegało się całe dzieciństwo już nie istnieje i jest tam tylko zamknięta hala sportowa

nie przeszkadza mi to

- kończysz liceum i już nigdy więcej nie przejdziesz się po korytarzach gdzie znałeś każdy zaułek

i całe #!$%@? szczęście

- urywa ci się kontakt z kumplami i nigdy nie wbijesz do nich na chatę

przynajmniej mam więcej czasu dla ludzi na których mi zależy a nie dla przypadkowych kumpli
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: tak się żyje powoli.
Z czasem człowiek czuje się głupio chodząc do swojego ulubionego klubu, bo jakby młodsi zaczynają przychodzić.
W Twoich ulubionych sklepach nie ma ciuchów, które Ci się podobają.
Na młode dziewczyny już nie patrzysz, bo szkoda czasu. I tak się nie dogadacie. A ten ich sposób ubierania się, nie pasuje Ci w ogóle.
Czas to największa #!$%@? na tym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
- kończysz liceum i już nigdy więcej nie przejdziesz się po korytarzach gdzie znałeś każdy zaułek


@SzubiDubiDu: w tym samym liceum znajduje się komisja wyborcza. Poza tym możesz tam potem chodzić na wywiadówki o ile Twoje dziecko też tam będzie się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz