Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Obecnie jest 6:00, a ja nie spałem całą noc bo boję się iść do szkoły i patrzeć jak płodność młodych Juleczek zalewa moje ciało migdałowate. Mam 17 lvl. i zawsze gdy wychodzę z piwnicy to widzę jak co druga moja rówieśniczka wygląda jak grecka bogini płodności. Dlaczego żadna nie podzieli się ze mną swoją miłością? Miałem 50% szans na wygranie życia (urodzenie się z sromem) , ale mój pie#do%ony pech przezwyciężył, a loteria genetyczna przypieczętowała mój los.

Musicie wiedzieć, że jedno to dowiedzieć się o swojej przegranej po fakcie, a drugie to bycie świadomym o swoim przegrywie w kwiecie wieku, czyli najlepszym okresie człowieka, gdzie większość rzeczy zostanie Ci wybaczona z racji młodego wieku, potem społeczeństwo chce żebyś pracował razem z nimi na tą chorą biurokratyczną machinę.

Choć wielu z was nie wierzy w bóstwa w chmurach tak ja sądzę, że istnieją dwie opcje po śmierci, pustka i reinkarnacja.

Reinkarnacja powinna być sprawiedliwa i mam nadzieję, że jest bo to co zaserwowało NAM życie to żart sam w sobie. Czasami myślę, czy nie nie byłem jakimś SS-manem albo kolaborantem gdzie wydałem rodzinę żydowską na śmierć, to by była ciekawa perspektywa na postrzeganie życia i śmierci, a nie jakieś żydowskie niebo o którym nie ma ani jednej wzmianki w żadnej starożytnej księdze. Ehhh...

To koniec. (It's over)

#blackpill #przegryw ##!$%@? #incel #gownowpis
źródło: comment_1621397931Lpb9bU6dw0xJAttPvnyFcU.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@majki-kujo: Masz rację, trochę polepszyłem swój wygląd, ale to był skok o punkt w skali stooleya. Chodzi mi o, że wystarczy odwiedzić dowolną szkole w wojewódzkim mieście, aby zwrócić uwagę jak wyglądają dziewczyny po tej "rewolcie TikTokowej" gdzie dosłownie każda (nawet te grube, tyle że one są paskudne) zmieniła się no... trudno to wyjaśnić, ale powiem, że czuć wtedy kołatanie w sercu.

Wyobrażam sobie jakbym był Oskariuszem i przechodził kogo stada
@AbZu_Raymond: Do 23/24 lvl masz szansę coś zmienić. Sporo czasu przed Tobą, ale problem jest taki, że jak nie zrobisz progresu przez te kilka lat, to będzie lipa. Staraj się przełamywać lęki, gadać nawet z normikami, ale małymi kroczkami być bardziej socjalnym. Przypominam sobie siebie z 2012 i wiem, że to takie gadanie, ale nie ma innej drogi.Chcesz mieć znajomych, dziewczynę to musisz wiedzieć jak postępować z ludźmi, a jeżeli tego
@AbZu_Raymond: gościu maxxuj na ile się da. Nie wiem jak wyglądasz i na ile masz potencjał ale ja całe gimnazjum i liceum cierpiałem widząc codziennie piękne juleczki w spódniczkach i wiedząc że to nie dla mnie i że nie mam szans. Krótko po skończeniu liceum (czyli w sumie nie tak dawno) pomyślałem że może spróbuję polepszyć wygląd nim na zawsze stanę się samotnym gównem, wyglądam teraz najlepiej jak kiedykolwiek wyglądałem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@leif_eriksson: Przykro mi to mówić, ale to tak nie działa. Redpillowe #!$%@? w niczym mi nie pomoże.

@Ponury_Dewiant: Nie idealizuje tylko używam zmysłu wzroku, 17 lat to szczyt atrakcyjności kobiety potem jajniki zaczynają schnąć i skóra kobiety gnije wraz z nią i jej umysłem. Byłem u psychologa od 5 klasy pod bazy, potem przepisał mnie do prywatnego psychiatry, niestety sam JEJ musiałem tłumaczyć jak działa świat i rynek matrymonialny. Pokłóciłem