Wpis z mikrobloga

Czy już nie można napisać w ogóle normalnego komentarza o śmierci wojtka bo wylewa się mocny hejt na tę osobę?

No z gościem fajnie oglądało się filmiki ale że nikt mu nie powiedział że ma problemy z głową (filmy o lekarzach jak mu coś wstrzykują), świadome igranie ze swoim zdrowiem pomimo problemów z nerkami.

no ja nie ogarniam, po co się takie osoby promuje.
#kfd #mikrokoksy #silownia
  • 8
@PiersiowkaPelnaZiol: prawdy się nie dowiemy; możemy oceniać po tym co widzieliśmy; a to co widzieliśmy wskazywało na to, ze przede wszystkim potrzebna by była pomoc psychologa. Później zaczęło się usuwanie przez niego filmów z seri "doktor koks" oraz filmów z kanału KFD, w których m.in się chwalił jak to se dla jajców dzwoni po leki po karetkę i jak jedzie po ratownikach ¯\_(ツ)_/¯ przestroga dla każdego użytkownika dopingu, w tym mnie.
@PiersiowkaPelnaZiol: @PiersiowkaPelnaZiol: Może zacznę od tego, że czytając wszystkie komentarze jest nam w cholerę przykro. My byliśmy kolegami, którzy mogli na własne oczy zobaczyć jak ogromnym potencjałem dysponował Wojtek poza dźwiganiem klamotów. Naprawdę myślicie, że każdy z nas nie starał się o tym z nim rozmawiać? Tak przyznaję, że wielu z nas do dzisiaj pluje sobie w brodę, że nie znalazło sposobu, aby przekonać go, aby swoją niespożytą energię ukierunkował
@KFD_pl: nie no broń boże to nie był hejt czy coś. Ja wszystko rozumiem, obrzydliwe komentarze to wiadomo że są i będą zawsze i niestety no taki urok internetu, jednak według mnie można bądź co bądź wyciągnąć jakieś wnioski.

Ot to była moja luźna opinia, nie chce rozpoczynać jakiejś dyskusji. Szkoda chłopa po prostu.

A hejterami się nie przejmować.

Jedynie co to nie rozumiem trochę promocji rośnięcia jak największego, według mnie
@PiersiowkaPelnaZiol:

Akurat nie widziałem materiałów nakręcających go do "bycia dużym chłopem" na KFD oprócz jakiś starych 3-5 letnich. Ostatnie lata to bardziej te spowiedzi z bramki; jeśli chodzi o stricte kanał KFD. Akurat ze skutkami ubocznymi SAA nie wiem czy to też kierunek, w którym chce iść ta firma. W sensie ogólnie za bardzo roztrząsywanie tematu dopingu to niestety miecz obusieczny. Nie koniecznie wyjdzie to na dobre - moze nawet bardziej