Wpis z mikrobloga

Patrzcie kretyna xDDDDD

- 0:52 zjeżdża na rozbiegówkę i jedzie tam jakieś 140 km/h przy ograniczeniu do 60,
- 1:26 piękna ciągła, jakby wczoraj odebrał prawko z Laysów,
- 1:30 lewopasmowicz activated,
- no i co, teraz zwolnimy sobie do 100 km/h i jedziem dalej lewym, mimo że prawy pusty,
- 2:17 oho ja się nie dam wyprzedzić, PEDAŁ DO PODŁOGI I JAZDA
- chlip chlip szkoda całkowita, pomóżcieeeee internauci

Gość z BMW spieprzył sprawę, że uciekł z miejsca zdarzenia. Całe szczęście poszkodowany jest debilem i sam wrzucił nagranie do internetu, więc może uda się zrobić z niego współwinnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej informacji tutaj https://trojmiasto.tv/Ucieczka-z-miejsca-wypadku-na-obwodnicy-Gdansk-21-05-2021-video-56615.html?id_serwisy=11

#polskiedrogi #motoryzacja #gdansk #trojmiasto #gdynia
sing - Patrzcie kretyna xDDDDD

- 0:52 zjeżdża na rozbiegówkę i jedzie tam jakieś 1...
  • 225
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sing:

Całe szczęście poszkodowany jest debilem i sam wrzucił nagranie do internetu, więc może uda się zrobić z niego współwinnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie uda się, skąd wam takie mongolskie teorie do głów przychodzą?
  • Odpowiedz
przeciez, gdyby nagrywajacy nie byl kretynem to by do zdarzenia nie doszlo. Spotkac takiego na drodze i od razu tragedia gotowa.

Kierowca bmw przy dobrym prawniku bylby sie zapewne w stanie wybronic ... gdyby tylko nie odjechal z miejsca zdarzenia.


@stormkiss: Gdyby kierowca BMW nie był kretynem, to też do zdarzenia by nie doszło.

To, że spotykasz na drodze kretyna, nie zwalnia Cię ze stosowania przepisów. Co więcej, widząc na drodze
  • Odpowiedz
@sing: Ale idiota. Powinien dostać mandat za przekroczenie prędkości o 60-80 km/h - co będzie łatwo obliczyć na podstawie koordynatów geograficznych które udostępnił na filmie xD
  • Odpowiedz
skąd wam takie mongolskie teorie do głów przychodzą?


@Kleki_Petra: Co w tym mongolskiego? Mongolskie to jest zachowanie obu kierowców na nagraniu. Koleś specjalnie zaczął przyspieszać będąc wyprzedzanym. I nie chodzi to o zrzucanie odpowiedzialności z kierowcy BMW, bo ten powinien po prostu odpuścić, po prostu nagrywający w sposób aktywny przyczynił się do kolizji i dobrze by było, gdyby poniósł tego konsekwencje.

I teraz nie piszę o prawie ubezpieczeniowym, bo się na
  • Odpowiedz
@sing: szkoda, że nagrywający przeżył. Gdyby wpadł gdzieś w drzewo i zginął to polskie drogi byłyby znacznie bezpieczniejsze.
  • Odpowiedz
@Krupetto1: przecież widać, że ten kretyn celowo przyspieszył podczas zmiany pasa przez BMW. Jak na moje to on wjechał w niego. Za tę jazdę lewym pasem zabierałbym prawko od ręki. Nie mówiąc o innych wybrykach tego idioty. „Wyprzedzanie” aut pasem rozbiegowym itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: no przepraszam, że nie podałem dokładnych paragrafów kodeksu ruchu drogowego...
Mam nadzieję że zostanie przebaczone to skandaliczne niedopatrzenie na portalu że śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@sing: o Boże jak ja nienawidzę takich #!$%@?ów, co on lepiej wie jak się jeździ od znaków poziomych, przepisów i innych uzytkowników drogi. Potem jedziesz sobie spokojnie i spotkasz takiego #!$%@? co się zachowuje jakby droga była jego własnością, a on był ponad innych (przejeżdżanie po ciągłej z przekroczoną prędkością, jazda lewym pasem) Pokaże się drugi z kompleksem małego fiuta w BMW i będzie go wyprzedzał z prawej. A ty jedziesz
  • Odpowiedz