Wpis z mikrobloga

Założyłem z ciekawości konto na portalu randkowym do randkowania w Azji. Zaznaczam że jestem całkowicie przeciętny z wyglądu tylko wysoki. Wpisałem jako miejsce zamieszkania Manilie, wstawiłem 5 swoich zdj bez przeróbek,blond włosy, jasno-zielone oczy, wzrost 197cm, wpisałem w opisie że studiuje, zainteresowania i jakieś bzdety, dałem serduszka stu losowym laskom w wieku 18-34 lata. Efekty? W ciągu 3h od 62 też dostałem serduszka zaś na kolejny dzień było ich 92. Aż 43 same zaczynały rozmowe przy czym wiele z nich od razu komplementowały oczy xD (chyba dlatego bo jasne) albo wzrost. Kilka bez zbędnego pieprzenia od razu chciało się spotkać.
Wygląd? Bardzo różnie ale z przedziału od 4 do 9 w skali od 0-10 czyli ruchable. Nwm jak w p0lsce (i nie mam ochoty sprawdzać) ale z tego co słyszałem zapewne zadna ksieżniczka p0lka nie skinęłaby palcem by sama napisać czy też wysilić się by podtrzymać rozmowę a o propozycji spotkania na start od pierwszej rozmowy pewnie można byłoby pomarzyć. Wnioski? Uczcie się przegrywy Ang i zbierajcie $$$ na wycieczki do Azji.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wygryw #przegryw #portalerandkowe #ruchanie #azjatki #filipiny #filipinki #wzrost #p0lka #wychodzimyzprzegrywu #wysryw #eksperyment
  • 8