Wpis z mikrobloga

@Olostro: mnie to właśnie w ogóle nie dziwi ale nie ze względu na kłótnie bo one występują w każdym związku ale z uwagi na to ze był kompletny brak wspólnej wizji przyszłości. Krystian ciagle tylko mówił ze będzie imprezował i Basia musi mu w tym towarzyszyć a Basi wcale się to nie uśmiechało plus musiałaby się przeprowadzić - same poświęcenia po jej stronie. Poza tym oni sami nie wierzyli w to
@Lolek1011: Jeżeli taka częstotliwość kłótni i nie przyjemnych sytuacji głownie prowokowanych przez Krystiana jest dla Ciebie w normalnym związku to chyba masz nieco skrzywione poczucie norm związku. Ja byłem przeciwnikiem ich związku a ich zwolennikiem są bezkrytyczne madki i fanclub Włocha z wykopu
@Lolek1011: któregoś dnia trafiłem na fragment live'a gdzie Krystian mówił Barabarze, że on też rozważa przeprowadzkę do niej. Siedzieli sami na palarni i jeśli dobrze kojarzę było to chronologicznie zanim wyznał jej miłość.
Ale.... ale .....
Po tym co widac na insta to jakoś wątpię żeby którykolwiek "związek" przetrwał, do tego jakoś tak straciłem sympatię do uczestników i mam wywalone na to kto wygrał (BYLE NIE TEN TĘPAK OLKA) i kto
@Lolek1011: prawdopodobnie to zadna para po programie nie przetrwala. Niektorzy z nas kminili czy baska nie jest z Krzyskiem ale mi sie wydaje ze oni poprostu sa ze soba bardzo blisko na zasadzie przyjazni. Lubia się, dobrze dogaduja i postanowili spedzic razem majowke bo mieli taka okazje zeby ten wolny czas razem wykorzystac. Bez sensu to kminienie xD