Wpis z mikrobloga

Z okazji premiery naszej gry Siege Survival: Gloria Victis mam dla was 5 kluczyków na #steam w akcji #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siege Survival to gra w której próbujemy utrzymać się w obleganym zamku, kierując kilkoma cywilami. Musimy dbać nie tylko o siebie, ale również ostatnią garstkę żołnierzy którzy utrzymują ostatni bastion. Gra ze względu na poziom trudności nie jest dla każdego, ale na ten moment ma 85% pozytywnych recenzji na Steam, a pierwszego dnia była nawet na 6 miejscu w światowych bestsellerach.

Gra ma bardzo rozbudowany edytor scenariuszy, #pytanie mamy tutaj jakichś modderów lub moderki? :)

Losowanko jutro przed południem.

#gamedev #gamedevordie #gloriavictis #strategie #lublin #gry #chwalesie
jan-grochowski - Z okazji premiery naszej gry Siege Survival: Gloria Victis mam dla w...

źródło: comment_1621755680EJTDR6DHh3n1A4oyeSO2xY.jpg

Pobierz
  • 45
@wacek_1984: nie mam pojęcia, builda pod linuxa oficjalnie nie mamy, ale sama emulacja powinna działać ok. Na pewno trochę osób gra tak w nasze MMO, ta gra jest o wiele mniej "skomplikowana technicznie", więc szansa, że wszystko będzie ok jest duża.
@jan-grochowski: ziomek na steam dobrze podsumował waszą grę, po ograniu prologu mam bardzo podobne odczucia:






Trochę wam brakuje do pierwowzoru, w promocji 50% bym kupił dla wsparcia rodzimego biznesu, niemniej za pełną cenę 115 zł płacimy zbyt wiele za zbyt mało