Wpis z mikrobloga

Mireczki, może ktoś pomoże albo miał ten sam problem. Przeszukałem internety i nie znalazłem rozwiązania. Infolinia również nie pomogła. Mianowicie piekarnik #beko po wywaleniu korków zaczął wariować. Pika mruga zegar piekarnika widoczny na zdjęciu. Wszystkie kombinacje przycisków nie pomogły. Pomaga tylko odłączenie od prądu ale wtedy również nie działa płyta indukcyjna. Pomocy!
#agd #piekarnik #kiciochpyta
bartlomiej-jurek - Mireczki, może ktoś pomoże albo miał ten sam problem. Przeszukałem...

źródło: comment_1621877881bbPuF9j1JF2B3EugvMxq4Q.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartlomiej-jurek: robi się zwarcie na płytce. Miałem to samo w piekarniku beko. Czasami pomagało wciskanie wszystkich guzików jednocześnie kilka razy aż załapało. Później już to u mnie przestało działać i musiałem wyjąć tą płytkę ze środka i przelutowac jakieś tranzystorki. 10 minut roboty jak ktoś się zna. Teraz już nie mam tego problemu. Rozwiązanie znalazłem na elektrodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartlomiej-jurek: widzę, że w beko to normalna sprawa jest. Mam identyczny układ przycisków więc pewnie siedzi tam podobny moduł. U mnie łatwo się go wyciąga. Nie wiem jak tutaj. Ogólnie to jest drobny defekt i łatwy do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartlomiej-jurek: ja też się nie znam. Po przeczytaniu wątku na elektrodzie wygrzebałem tą płytkę ze środka i dałem ogłoszenie na fixly z opisem co jest do zrobienia. Przyjechał gość zabrał płytkę i przywiózł za 30 minut przelutowaną. Koszt 80zł i działa już rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartlomiej-jurek: mój piekarnik ma już ponad 10 lat i tylko z tym miałem problem. Za tydzień wymieniam na nowy bo robię remont kuchni i wszystko ma być nowe. Ten pewnie wystawię na olx i jeszcze komuś posłuży.
  • Odpowiedz