Wpis z mikrobloga

Informacje na temat pracy kuriera są praktycznie żadne,jakby kurierzy bali się ujawniać cokolwiek.Więc ja powiem jak to wygląda,bo jestem świeżo po spotkaniu rekrutacyjnym we Wrocławiu.I poproszę hojnie z plusami bo się napocę przy tym wpisie:
1.
Zarobki na własnym rowerze 21,9 zł/brutto godzina plus 10 groszy za każdą godzinę ekwiwalentu za pranie+ 25 zł tytułem używania swojego smartfona.Czyli generalnie płacą wam i opłacają abonament za fona jeszcze.Na ich rowerze stawka 19,9 zł brutto godzina.

2.Torba kurtka,kask,koszulki,gacie i czapeczka za free,nie pobierają kaucji,jak zniszczysz dostajesz nowe.Jak nie oddasz po zakończeniu współpracy to dopiero coś tam potrącają.I kurtka i gacie mają być w miarę czyste.

3.jesteście ubezpieczeni.Jak przywalisz w osobówkę albo kogoś potrącisz to spisujesz oświadczenie.Dają kartkę,wzór.Na jaką kwotę to OC nie chcieli powiedzieć.(dziwne,cóż to niby za tajemnica?)

4.Potrzebują mocno do pracy w weekendy,Minimalny dzienny czas pracy-2,5 h.Maksymalny-10 h.Pierwsze 3 dostawy robisz z kurierem-kapitanem,także bez spiny,pokazuje co i jak.

5.Dla mających własny rower-zaczynasz robotę w strefie wyznaczonej na mieście.I niektóre są naprawdę mikroskopijne-trójkącik złożony z 3 ulic.Musi śmiesznie wyglądać jak na jednej ulicy zaczyna robotę na raz 20 kurierów.

4.Określasz dyspozycyjność w każdy wtorek do północy,na następny tydzień.

Że też nikomu nie chciało się ruszyć dupy i tego dokładnie opisać.Tylko durnowate rady "znajdź se w google,albo zadzwoń do nich".I gówno się w ten sposób dowiesz.Musisz się umówić na spotkanie rekrutacyjne.Spotkanie online z kamerką.Nie masz kamerki-wyrzucają z czatu.Spóźnisz się? Wyrzucają,przesuwają na inny termin.
#pysznepl
  • 8
@tomasz3: jak jest to twoje jedyne źródło zarobku,nie jesteś studentem i masz powyżej 26 lat to Wychodzi ok 15,9 zł netto/h.Tylko zlecenie ale na legalu.
Jeżeli chodzi o wożenie żarcia to mają najlepsze warunki i najwyższe gwarantowane stawki bez jakichś gównianych opłat za rozliczenie pensji,bez złodziejskich kaucji za plecak o innych wałków.

A i bonusy.Nie pamiętam już ale chyba po zrobieniu od 75 do 150 dostaw miesięcznie + 1 zł do