Wpis z mikrobloga

Tez długo tak myślałam
Ale jakiś wątpię w to ...
Dziś ekipa jedzie do Krakowa do Jurasa ...zobaczymy kto będzie ...zastanawia mnie co ona takiego odwaliła ze większość się od niej odwróciła ...taka była za Simonem ...widać ze on bardzo chciał
Skoro z USA przyleciał
  • Odpowiedz
@Mart8800: nie oszukujmy się, ale przyleciał do Polski nie tylko dla niej
-rodzina, znajomi, kontrakt, pokazanie teledysku z piosenką disco polo itp. - wraca do USA za 3 miesiące ...

Relacja nie miała szans, a to, że coś odwaliła tylko przyspieszyło decyzję.

Generalnie życzę starym i nowym parom dużo miłości i wzajemnej życzliwości :)
  • Odpowiedz
@Mart8800: właśnie wbrew to tutaj niektórzy pisali to wydaje mi sie ze to on był mocno zakochany a ona chyba jeszcze nie do końca dojrzała. Podejrzewam ze tak za sznureczki ciagnie tez jej mama.. Bo wszedzie z nia jest
Bibi szukala apartamentu w warszawie od 1 do 4 czy jakos tak więc wydaje mi sie ze beda w finale z szymonem.
Ponadto na tym stories szymona jakos juz nie widać takiej
  • Odpowiedz
@Tralalala97: tam się wszyscy już męczą, każdy jest stłamszony bo nie mogą komentować i powiedzieć jak jest.
Ile można imprezować, pić alkohol, gdy niektórzy muszą iść do pracy zarabiać na rachunki.

Jakoś nie wyobrażam sobie obecnie Simona jako ustatkowanego, stałego w uczuciach z jedną partnerką, on za szybko się nudzi.
  • Odpowiedz
@Tralalala97: zgadzam się ze na początku byłam przekonana ze to ona jest bardziej za nim ale w dalszych odcinkach aż do teraz widać ze on się wkręcił na serio ...a Bibi od początku im kibicowałam ale z dnia na dzień traci w moich oczach niestety ...
  • Odpowiedz
@Tralalala97: też myślę, że tutaj dużą rolę odegrała więź Bibi z mamą. Długo także myślałam, że mogą celowo się nie pokazywać. Niestety po ostatniej akcji.. myślę, że nic z tego nie będzie.a szkoda..
  • Odpowiedz
@kimi38: moim zdaniem, jak by coś miało wypalić to zamieszkaliby sami, bez kumpli w W-wie i ten okres byłby dla nich testem, czy się dogadują.

Mało tego jakoś nie wyobrażam sobie Simona, który musi się zaopiekować Bibi w USA.
  • Odpowiedz