Wpis z mikrobloga

#operacja #kolano #chirurgia
Dostałem skierowanie na #chirurgia #ortopedia (-dyczna). Zarejestrowałem się na #operacja , 6 miesięcy czekania, nie mogę chodzić, fajnie xD
Jak ma się rzecz, gdybym chciał nowe skierowanie, żeby sprawdzić w innych szpitalach? Kazali dzwonić 2 tyg. przed zabiegiem, brzmi jak zachęta, żebym szukał. Ostatnio ortopedia w mieście była #covid19 – miasto nie wojewódzkie, może warto do szpitala uniwersyteckiego (mam UJ w woj.)…

Podsumowanie:
1. Pytać Ortopedę wprost, czy mi wypisze kolejne skierow., żebym szukał?
2. Ktoś-coś #uniwersytetjagiellonski ortopedia wie?
3. Lekarz się naraża, jak mi wypisuje za dużo skierowań, czy coś? Oczywiście odwołam przeszło miesiąc ew. nieplanowane (zawsze to robię) tylko pytanie, jak mam podejść do rozmowy z lekarzem.

To będzie razem ≈rok od wypadku (operacja, którą mam zarejestrowaną). Kuśtykam, zalecenie od #ortopeda żeby nie chodzić... Nie wiem co robić, już brak spacerów z psem, biegania etc. źle się na mnie odbija a tu tyle czekania ()
Z góry dzięki za rady, sugestie, odpowiedzi... #medycyna #kiciochpyta #pomocy #sluzbazdrowia #lekarz
  • 30
@to_niezle: Niestety moje warunki zadłużania się są b. kiepskie.
@Avmatrac: Nie chcą mi nic powiedzieć nawet na skierowanie (było z dopiskiem „pilne”)... Trzeba się pojawić (zużyć skierowanie), wtedy lekarz oceni, kiedy będzie termin. W każdym razie dotąd tak było.