Wpis z mikrobloga

@taukuZielonka: ale wiesz ze lagi a 60hz czy 120hz to w ogole nie ma nic ze soba wspolnego. Android jest obarczony wada konstrukcyjna w sofcie juz od wczesnych wersji alfa i trzeba byloby przepisac core od zera (pytanie czy celowo czy po prostu wychodzi bylejakosc softu google np. hangouts). Jak ktos czytal xda to wie o co chodzi. Android to jest muł niezaleznie od hardware i nawet jak ma 120hz czy
@bumbp ja pisałem o płynności działania. Also, dostajesz order dzbana roku za "wada konstrukcyjna w sofcie" xD reszta tego wysrywu jest w stylu "co z tego że Twój samochód jest szybszy, mój ma jabłuszko xD"

Na codzień mam pracowego iPhone 11 i służy mi tylko do tokenów xD ale luz jedni wolą Lego Duplo inni Lego Technics. Ja wiem, że to przykład anegdotyczny ale w moim środowisku IT prawie nikt (poza frontendami)
@taukuZielonka: "dostajesz order dzbana roku za "wada konstrukcyjna w sofcie" xD" -> Na xda wątek byl poruszany odnosnie z czego wynika to ze iPhone po 5 latach chodzi smooth a topowy android po 3 latach laguje, natomiast tanie telefony z androidem nadaja sie na smietnik.
@bumbp widać, że jesteś typowym użytkownikiem Apple, bo jeden paragraf czytania Cię przerasta xD korzystałem z honor 7 lite, którego kupiłem za 500 zł przez 3 lata, i działał zupełnie poprawnie. Jeśli używasz telefonu żeby się pochwalić, to rzeczywiście się nie sprawdzi, ale do normalnego korzystania zupełnie styka. Boże, ale musisz być smutnym człowiekiem, skoro musisz udowadniać swoją wartość telefonem xDDDDD