Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akinori456: w pracy nie masz się socjalizować a robić więc się nie martw o to

Najlepiej jakieś znajomości zrobić to robić rzeczy które lubisz tylko że w grupie (albo zacząć jakieś rzeczy)
Teraz wszystkiego są kluby od szachów do szydełkowania xd ja polecam sztuki walki tam szybko się stajesz częścią grupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamilek98PL: No właśnie staram się stosować taką zasadę: Przychodzę, robię swoje i #!$%@?.
@CJzSanAndreas: Też chciałbym aby mi to koło dupy latało ale jest trochę ciężko bo nie jestem takim typem człowieka co mu wszystko jedno.
@korporacion: Czy jak mam pracę to czy mnie czyni wygrywem? Ja patrzę z tej strony aby mieć na życie u nie wylecieć z mieszkania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@choochoomotherfucker: no, osoba która boi się iść po bułki do biedronki, będzie chodziła do lekarza, umawiała się na wizyty, i otwierała się że swoimi problemami do obcego człowieka, aha XD

Zresztą z tego co widzę to jesteś różowym paskiem, i nigdy w życiu nie zrozumiesz problemów z jakimi potyka się w dzisiejszych czasach typowy faceta. Nawet najmniej atrajcyjna kobieta na duże powodzenie u atrakcyjnych mężczyzna, więc na kontakty między ludzie czy
@choochoomotherfucker: @choochoomotherfucker: Ciekawe pytanie. Cóż nie wiem jak inni ale niektórzy po prostu boją się otworzyć do ludzi bo już wielokrotnie zostali przez nich skrzywdzeni. Albo boją się że nie zostaną zaakceptowani przez społeczeństwo takimi jacy są. Rodzą się przez to różne fobie społeczne i człowiek zamyka się w sobie.
Racja są dwa wyjścia: albo siedzieć na dupie, nic nie robić i narzekać tutaj na tym portalu jakie to życie
@Akinori456: zależy co oznacza dla ciebie bycie sobą czasami jest możliwość zmiany sobie.
Mi na przykład bardzo trudno siebei zmienić mój charakter próbowałem się przełamywać i nic nadal jestem takim samym sobą

Jak na razie widzę tylko jedno rozwiązanie czyli udawanie kogoś kim się nie jest.
Miałem kumpla który mówił żeby byc sobą. No i ja zawsze udawałem kogoś innego przy nim ale stwierdziłem że będę sobą i jak myślisz jak
Nawet najmniej atrajcyjna kobieta na duże powodzenie u atrakcyjnych mężczyzna


@kamilek98PL: A ja nie mam i co teraz? Odpowiem za Ciebie: "Kłamiesz, głupia p0lko" albo "Bo masz powodzenie u 8/10, a chciałabyś 10/10" albo "Załóż tindera, to zobaczysz", powtarzacie ciągle te same rzeczy jak jakieś boty xD

@Akinori456: Współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale wydajesz się ogarniętym gościem, już sam fakt, że postawiłeś się rozwijać, sprawia,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@choochoomotherfucker: A ja nie mam i co teraz? Odpowiem za Ciebie: "Kłamiesz, głupia p0lko" albo "Bo masz powodzenie u 8/10, a chciałabyś 10/10" albo "Załóż tindera, to zobaczysz", powtarzacie ciągle te same rzeczy jak jakieś boty xD

A to nie jest prawdą? Dla ciebie samotność to że faceci to ciebie piszą, tylko nie ci których chcesz xd a serio jak byś założyła Tinder telefon nie przestałby ci dzwonić z wiadomościami, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@choochoomotherfucker: Dziękuję. Miło usłyszeć nawet od obcej osoby z internetu że zmierzam do tego aby coś zmienić w swoim życiu :) Bo i tak nie mam komu to powiedzieć prócz mojego kota... ;_;

U mnie też ludzie z pracy to takie połączenie normików z chadami... Po prostu szkoda słów. No mógłbym poszukać czy są gdzie ludzie w internecie podobnie myślący co ja, ale szkoda że w życiu takich osób nigdzie nie