Wpis z mikrobloga

@Kanapaisofawjednym: napisane jest że:

XTB MENA Limited (the Company” or “XTBM”, is Company incorporated in Dubai International Financial Centre (“DIFC”) Registered Number 4385 and regulated by Dubai Financial Services Authority (“DFSA”) as a Category 3A Company and holds a Client Assets and Retail Client Endorsement. XTBM is a subsidiary of X – Trade Brokers DM SA (“X-Trade”) which is a listed entity on the Warsaw Stock Exchange.


Więc to raczej nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kRz222: ale mnie obraziłeś.. trzymam akcje od października i sam pisze pozytywnie o xtb. Xtb tylko w moim sercu .
  • Odpowiedz
@kRz222: Dołączam do grona fanów XTB, siedzę od kwietnia/maja zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°). A co do licencji to od dłuższego czasu miała status "Active", a typ licencji cały czas był "Regulated (Pending DFSA Authorization)". Jedyne co się zmieniło to opis na stronie logowania XTB, więc jest cień szansy, że niedługo i na stronie DIFC się zmieni.
  • Odpowiedz
A tak na poważnie mocno wisicie? U mnie średnia 17,67 i mam 1k papiera. Dywidenda przytulona teraz czekam na jakiś konkretny ruch w górę bo zamykać na poziomie 400-500 zł to #!$%@? a nie zysk xD I tak sobie czekam nieszczególnie mi się pali na tym papierze ale #!$%@? bierze że ruch na tym kursie jałowy ¯_(ツ)_/¯ Mógłby tak do 22 znowu chociaż podskoczyć ;) na ile koledzy wisicie ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRz222: nic nie dostali. Ludzie ile powtarzać? Jest _Pending, ma być Active Po co glupoty za bankierowcami powtarzać? ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz