Wpis z mikrobloga

@winsxspl: ha, widac ze nie wiesz jak to jest mieszkać na zadupiu. Ustawie se do 50km to zara mi sie karty przestają pokazywać, czyli "nie ma nikogo w twojej okolicy" i rzadziej dostaje lajka, i czesciej od mniej urodziwych.
A to w sumie nie jest wyjątkowe zadupie. W zasięgu mam krosno i rzeszow, a i tak szybko sie koncza karty. Jak ustawie 161, to mam w zasiegu krakow i z tamtymi
  • Odpowiedz
@lastro ja mieszkam w takim razie miejscu, że poza swoją miejscowością mam 150 do Warszawy, 150 do Białegostoku i 130 do Lublina xD reszta to małe miejscowości powiatowe, też nie mam wielkiego wyboru, ale dalej niż do tych miejscowości nie wybieralbym się xD
  • Odpowiedz
Szybka śmieszkowa bajerka bezpośrenio po matchu, zależnie od intensywności (inaczej sie gada wieczorem inaczej w srodku dnia jak siedzicie w #pracbaza), dwie godziny ABSOLUTNY MAX. Bajera kończy się wysępieniem nr telefonu. W przypadku niepowodzenia misji.... już wiem że raczej nic z tego nie będzie. Nie wracam do przerwanych rozmów na tinderze.

Godzinna rozmowa telefoniczna zakończona umówieniem się na szybko kafke. Żadnych całodniowych eskapad na kajcie zakończonych przeglądem kina katalońskiego. Krótkie, godzinne
  • Odpowiedz
@Makak87: Szybko. Ja czasem mam dobry poczaterk rozmowy, tak jak dzisiaj, ze nawet kreatywne gadki mi wchodza i sie w maire gada, ale nie chce mis ie od razu jechac do krakowa 160km, wolałbym najpeirw złapać jakaś wieź, ale podejrzewam ze juz jutro gadka bedzie słabsza i jak zwykle zjedzie na niczym
  • Odpowiedz
a mieszkam w takim razie miejscu, że poza swoją miejscowością mam 150 do Warszawy, 150 do Białegostoku i 130 do Lublina xD reszta to małe miejscowości powiatowe, też nie mam wielkiego wyboru, ale dalej niż do tych miejscowości nie wybieralbym się xD


@winsxspl: to do ilu ustawiasz granice?
Nie masz tak ze troche po krecisz w prawu lub w lewo i zara "nie ma nikogo w okolicy"?

Biorąc pod uwage ze
  • Odpowiedz
@lastro:
I ma dalej tym gorzej IMHO. Mnie się po paru dniach na serio kończy wena i często nie jestem w stanie ciągnąć rozmowy z kimś kogo na oczy nie widziałem. I z zeznań różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem że często jest tak samo. Jest to też trochę gra podpasowana pod Makaka. Mam głęboki, może nie basowy, ale wg tych samych zeznań ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@lastro: kilka wiadomości, na takie odległości nie ma sensu, raz że może wyglądać inaczej niż na foto, a dwa to może w ogóle nie przyjść, mniej boli zmarnowana godzinka, niż 6h
  • Odpowiedz