Wpis z mikrobloga

Hej,
Potrzebuję przenieść numer do innej sieci dla 4 osób, jaką sieć polecacie?
Chodzi mi o ofertę na kartę, taką żeby nawet przy doładowaniu za niskie kwoty ważność konta przedłużała się chociaż na miesiąc i fajnie jakby były darmowe rozmowy w sieci żeby móc się skomunikować w razie jakiekś awaryjnej sytuacji. Jakieś dobre pakiety internetowe też by były sporym plusem.
#play odpada bo jak mam 4 zł na koncie to już nie mogę nigdzie zadzwonić i dostaję informację że nie mam nic na koncie, i nie tylko ja tak mam, dlatego chcę zmienić sieć.

#siecikomorkowe #sieci #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny trochę mało informacji jakie będzie zużycie na tych simkach?
W Play np. masz taryfę Odnowa, gdzie są darmowe połączenia i smsy w sieci, konto jest ważne bezterminowo; druga ciekawa opcja to Fakt Mobile - mają tam teraz limit kwotowy, do którego możesz dzwonić i smsować 15 zł, powyżej tej kwoty jest bez limitu; jeszcze Virgin mi przychodzi do głowy z pakietami minut/smsów za 3 i 9 zł. Internet tam kosztuje 1
  • Odpowiedz
@lyncz: teraz jakoś dużo się nie dzwoni, ale to ciężko powiedzieć ile, internet tak w sumie głównie na muzykę i komunikatory bo w domu i tak się z wifi korzysta, ale to tak przy okazji. Play z góry odpada bo teraz mam w Play i gdy mam jeszcze na koncie 4zł i aktywne konto to już nie mogę nigdzie zadzwonić bo dostaję informację że nie mam wystarczających środków na koncie... To
  • Odpowiedz