Wpis z mikrobloga

Ehh lato się zaczęło i już zamulacze wyjechali na drogi, lecisz sobie spokojnie drogą krajową dynamicznie i oczywiście nie da się jechać normalnie bo jedzie taki wieśniak zamulacz mistrz prostej, a jak tylko pojawią się jakieś zakręty to ten debil dusi hamulec jakby miał zaraz wypaść z tego zakrętu. Serio jak ma blokować ruch to niech sobie jedzie taki jakimiś bocznymi drogami, potem ja muszę hamować specjalnie. #pdk #polskiedrogi #rower
alteron - Ehh lato się zaczęło i już zamulacze wyjechali na drogi, lecisz sobie spoko...
  • 62
  • Odpowiedz
@krabozwierz: i tak zaraz zjeżdżałem w bok to darowałem sobie, a zresztą nie lubię zaczynać z takimi sebo wozami bo jakby zobaczył że go rowerzysta wyprzedza to by jeszcze dostał małpiego rozumu
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@peszmerd raz przekroczyłem tak +15 na ograniczeniu do 40 centralnie przed policjantka z fotoradarem i kompletnie mnie olała więc uznałem że mam przyzwolenie
  • Odpowiedz
@alteron: Jak już jesteś to wyjaśnij mi dlaczego, gdy na odcinku półtorej kilometra jest szeroka droga rowerowa, bez wyjazdów z posesji, wyraźnie oznaczona, z zerowym ruchem pieszych, to tak czy siak rowerzyści na rowerach szosowych popieprzają idącą tuż obok normalną drogą?
  • Odpowiedz
@push3k-pro: bo nasze DDRy są tak ze sobą połączone i skomunikowane, że najczęściej urywają się w niewiadomym momencie, przerywają je losowe drzewa i chodniki + kawałki dziwnych dróg, a dodatkowo są z bruku. Drogi i ulice przynajmniej w miarę równe i się ciągną do celu, bez ślepych zaułków.
  • Odpowiedz
@alteron: pewnie przyszła mu wiadomość na msgr i nawet nie zajarzył, że jedzie za nim rower, kto normalny pipitala z taką prędkością na rowerze na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz