Wpis z mikrobloga

Ehh lato się zaczęło i już zamulacze wyjechali na drogi, lecisz sobie spokojnie drogą krajową dynamicznie i oczywiście nie da się jechać normalnie bo jedzie taki wieśniak zamulacz mistrz prostej, a jak tylko pojawią się jakieś zakręty to ten debil dusi hamulec jakby miał zaraz wypaść z tego zakrętu. Serio jak ma blokować ruch to niech sobie jedzie taki jakimiś bocznymi drogami, potem ja muszę hamować specjalnie. #pdk #polskiedrogi #rower
alteron - Ehh lato się zaczęło i już zamulacze wyjechali na drogi, lecisz sobie spoko...
  • 62
  • Odpowiedz
ja pierd**ole sama jazda po drogach krajowych na rowerze to już samobójstwo

@bylem_zielonko: nie demonizuj bo droga drodze nierówna. U siebie z jednej strony mam DK, po której strach przejechać 1 km między wioskami, bo co chwile gonią TIRy, a z drugiej szeroką krajówkę gdzie na pasie z zapasem mieści się samochód i rower / motor, a ruch jest praktycznie żaden
  • Odpowiedz
@alteron W tym miejscu mam zawsze takie same przemyślenia. Ja jadąc autem zaraz przed serpentynami ściągam nogę z gazu przy 50 km/h i się turlam na biegu w dół. Na początku, jak jest jeszcze prosta auto za mną zderzak w zderzak, po drugim zakręcie już jakieś 100 m za mną. Polacy mistrzowie prostych, na zakrętach jak na załączonym obrazku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@md5sum daj znać jak lepiej trzymać nigdy mi znajomi nic nie mówili że źle trzymam

@Kryptonim_Janusz tam jest długi spadek tak cały czas koło -4% więc jak się mocniej dociśnie i pochyli to prędkość się robi

@kot-zeglasz no niestety pamiętam jeszcze jak kiedyś były 2 pasy pod górę to leciało się lewym tak 70-90, a teraz jeżdżą takie dziady i 40 jadą. Właśnie wybrałem się tam na rowerze ciekawy czy da się
  • Odpowiedz
Jako użytkownik szosówki mogę śmiało powiedzieć, że pojechałeś tu trochę jak debil. Wystarczyłoby, że to audi nagle by przyhamowało i nic byś nie dał rady zrobić, nawet z refleksem rewolwerowca.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@alteron: ale jestes kozak, rozpedzil sie z gorki i podjarka xD

a zamulaczem na DK to jest raczej rowerzysta, w ogole to nie masz lepszych tras niz ruchliwa droga krajowa?
  • Odpowiedz
życie jest za krótkie i zbyt nudne żeby być taka #!$%@?ą


@alteron: Ale rozróżniaj bycie #!$%@?ą od dysmózgowia XD i tak wypadki to tylko gdzieś tam daleko w świecie się dzieją, a nie w PL i na pewno nic się tobie nie stanie, bo znasz drogę i nikt żadnych śmieci nigdy na nią nie wyrzuci i każdy Janusz będzie jechał tak jak ty to przewidzisz. Pedalarze to jednak specjalny stan umysłu
  • Odpowiedz