Wpis z mikrobloga

@Detonae: Większego wysrywu dawno nie czytałem. Jak ktoś nie jest weganinem bo np. je miód z własnego ula, o który dba i nie zabija ani nie krzywdzi przy tym pszczół albo hoduje sobie kurki, których nie je i umierają u niego ze starości, a weźmie sobie od nich jajko od czasu do czasu to jest gorszym sortem weganizmu? To w takim razie Weganie są gorszym sortem Frutarianizmu. i tak dalej. Przez
@aawekhwge: nie ma sytuacji gdy hodujesz zwierzęta a jednocześnie ich nie krzywdzisz. Może akurat nie krzywdzisz swoich kurek,które bezstrosko sobie jedzą robaczki,ale musiałbyś poczytać skąd się wzięły te kurki.
@Detonae: swoim #!$%@? fanatyzmem robisz tyle złego dla sprawy, że przewyższa to korzyści z twojego weganizmu, tępa dzido xD widocznie nie o dobro zwierząt ci chodzi, tylko o swoje poczucie wyższości.
@hellyea: w dupie to mam. Wykorzystywanie zwierząt jest chore i szkodliwe dla nich. Wegetarianie to śmiecie


@Detonae: Jak masz to w dupie to masz w dupie dobro zwierząt. A innych nazywasz hipokrytami- zacznij radzić sobie ze swoimi emocjami, a zrobisz dla sprawy więcej. Póki co twoje jęki i niejedzwnie mięsa nie są nic warte. Typowe krótkowzroczne patrzenie- najważniejsze, że ja nie jem i nienawidzę innych, którzy jedzą (XDDDD). No tak
@hellyea: ale się gimnastykujesz, byleby tylko mi #!$%@?ć. To aż śmieszne. I tak, jestem #!$%@? na ludzi, którzy boją się patrzeć poza własny czubek nosa. I uwierz mi, że robię dużo dla zwierząt. Nie wspieram wyzyskiwania ich i czasem wpłacam pieniądze na kampanie ratujące zwierzęta z produkcji. Chcesz inną formę? Poszukaj dominion lub ziemianie. Póki co jesteś zaślepiona swoją niewiedzą i próbą dosrania mi. Słabe zagranie, serio.
@Detonae: To ty siejesz wszędzie agresję.
Jak chcesz faktycznie nie szkodzić to po prostu rób swoje i się nie odzywaj wśród ludzi- wyjdzie to wszystkim lepiej.
Jak chcesz komuś przekazać „niezamawianą” ideę czy wartość to po pierwsze nie oceniaj go, a po drugie mów tak, żeby cię słuvhano, a nie żeby mieć za wszelką cenę rację. Mówisz o dosrywaniu ci, a nietrudno przytoczyć epitety jakiw tutaj stosujesz wobec innych, również bezpośrednio.