Wpis z mikrobloga

Background: Wyszliśmy z knajpy ze znajomymi, koleżanka mocno wcięta wiec czekaliśmy na ubera aby ją odwieźć do domu. Przejeżdżała koło nas lodówa i prawie nas przejechali (z premedytacją tak szybko) to im machnąłem i zwróciłem uwagę aby uważali.
Zaczęli się śmiać i grozić, że koleżankę to na kolską zabiorą (nikt poza mną się nie odzywał). Zachowywali się jak typowe dresy.
Jak już sobie pogadali i odjeżdżali to powiedziałem "co za przebrzydłe mordy" i jako, że mieli uchylone okno to usłyszeli to.
Z drugiej strony nie mówiłem tego do nich, tylko o nich.

Jestem dumny i zarazem zdziwiony, że z mojej strony przez cały czas nie padła zadna "#!$%@?". Ale jako, że też trochę wcięty byłem to nie ogarniałem za dużo i brakowało mi zdania xD "podejmowanie czynności wobec mnie", no iq spadło tak z 90%, więc wiem że nie wypadłem najmądrzej.

Po tym co powiedziałem i się zatrzymali to już wiedziałem, że będzie ciekawie. Zaczęli mnie szturchać, popychać i wkładać moją rękę do kieszeni abym schował telefon. Zachowanie typowych patusiarskich dresów.

Starszy sierżant Tomasz Adamczuk (ten w masce)

#policja #polska #polskapolicja
nielubiebagiet - Background: Wyszliśmy z knajpy ze znajomymi, koleżanka mocno wcięta ...
  • 135