Wpis z mikrobloga

Background: Wyszliśmy z knajpy ze znajomymi, koleżanka mocno wcięta wiec czekaliśmy na ubera aby ją odwieźć do domu. Przejeżdżała koło nas lodówa i prawie nas przejechali (z premedytacją tak szybko) to im machnąłem i zwróciłem uwagę aby uważali.
Zaczęli się śmiać i grozić, że koleżankę to na kolską zabiorą (nikt poza mną się nie odzywał). Zachowywali się jak typowe dresy.
Jak już sobie pogadali i odjeżdżali to powiedziałem "co za przebrzydłe mordy" i jako, że mieli uchylone okno to usłyszeli to.
Z drugiej strony nie mówiłem tego do nich, tylko o nich.

Jestem dumny i zarazem zdziwiony, że z mojej strony przez cały czas nie padła zadna "#!$%@?". Ale jako, że też trochę wcięty byłem to nie ogarniałem za dużo i brakowało mi zdania xD "podejmowanie czynności wobec mnie", no iq spadło tak z 90%, więc wiem że nie wypadłem najmądrzej.

Po tym co powiedziałem i się zatrzymali to już wiedziałem, że będzie ciekawie. Zaczęli mnie szturchać, popychać i wkładać moją rękę do kieszeni abym schował telefon. Zachowanie typowych patusiarskich dresów.

Starszy sierżant Tomasz Adamczuk (ten w masce)

#policja #polska #polskapolicja
nielubiebagiet - Background: Wyszliśmy z knajpy ze znajomymi, koleżanka mocno wcięta ...
  • 135
  • Odpowiedz
Jeżeli należysz do grupy osob, która widząc umundurowanego policjanta wysiadającego z oznakowanego radiowozu, ale bez czapki na głowie, nie wie z kim rozmawia to o czym tutaj dyskutować? Rób co chcesz podczas interwencji, mi to osobiście wisi.


@niebiesko-niebieski: należę do osób, które w przeciwieństwie do ciebie szanują prawo i oczekują tego samego od policjantów.
Jestem też osobą, która rozumie język polski i słowo "umundurowany". Policjant umundurowany ma na sobie mundur, nie
  • Odpowiedz
@nielubiebagiet: może naćpani byli, u mnie w mieście kiedyś psy zatrzymali mnie i mojego ziomka do kontroli, próbując nam wmówić, że jesteśmy naćpani i że jeździliśmy zygzakiem po mieście, sami mając oczy jak 5zł i mielące mordy jakby próbowali przeżuć całą paczkę gum XD
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski: już się zesrałeś do moderacji? Widzę utrata szacunku i zaufania wśród społeczeństwa boli. Bardzo dobrze bo ostatnio policjanci strasznie się zeszmacili stając się marionetkami polityków. Znowu nazwę zmienicie żeby się odciąć? XD bez szans na odbudowanie zaufania macie, policjant jak milicjant stał się zawodem wstydu. Uprzedzał pytanie co zrobiłbym gdyby ktoś ukradł mi samochód/rower? Wiem co zrobiliby polichanci- umorzyliby XD
  • Odpowiedz
@CordellWalker: a co nie można powiedzieć, że ktoś ma brzydki ryj xD?
Tylko patologia mogłaby się tak zesrać słysząc taką "obelgę". A policjant powinien być jednak bardziej profesjonalny, ale czego oczekiwać po kraju z dykty.
  • Odpowiedz
@nielubiebagiet: op zachował się jak debil i prowokant ale nie uzasadnia to reakcji policji, sam miałbym wątpliwości czy to na serio policja jak durne wyzwisko tak ich triggeruje XD nieźle muszą szkolić ich, silni wobec słabych
  • Odpowiedz